یک فرمان تازه سازی که توسط بحران دولت سرگرم شده است: آنچه اتفاق می افتد اینجا است

[ad_1]

بحران دولت ، اگر مانع از آن نشود ، حداقل بحث را به تأخیر می اندازد ، و بحث برای اقدامات بسیار ظریف و مهم برای حمایت از پیامدهای اقتصادی اضطراری کوید را به تأخیر می اندازد. از استفاده از طرح بازیابی تا فرمان ریستوری ، تا به تعویق انداختن مجموعه حساب های مالیاتی ، که در پایان ماه منقضی می شود. اما در این سه جبهه فعالیت متوقف نمی شود.

اولین معیار جدول دولت است آخرین فرمان ریستوری ، پنجم ، که قبلاً روی سکوی پرتاب بود و برای آن دولت درخواست کرد و با تصویب اکثریت و مخالفان انحراف بودجه 32 میلیاردی را دریافت کرد. این عملی است که دولت می تواند اتخاذ کند زیرا – بر اساس بخشنامه امضا شده توسط جوزپه کنته پس از استعفا – در دسته اقدامات لازم “برای مقابله با وضعیت اضطراری اپیدمی کوید 19 و تمام عواقب مرتبط” قرار می گیرد.

دولت کار بر روی این ماده را متوقف نکرده است ، که نه تنها به بسیاری از گروه های مجازات شده علیه محدودیت Covid کمک می کند ، بلکه فرصت های اضافی Covid را برای 18 هفته دیگر نیز افزایش می دهد. با این حال ، زمان مشاوره قوانین را بعید می داند – همانطور که برخی پیشنهاد داده اند – آنها اکنون می توانند با شورای وزیران که یکشنبه هفته آینده برگزار می شود ، حاضر شوند.

این اقدامات برای هفته آینده برنامه ریزی خواهد شد. در همان فرمان – یا شاید با یک عمل خودمختار – می توان آن را تسویه کرد تمدید و مسدود کردن حساب های مالیاتی. این 50 میلیون سند است که پس از پایان سال تا پایان ژانویه “در واقع” برای چند روز دیگر “مسدود” شد. برنامه تمدید خواهد شد ، حتی اگر زمان گذشته باشد.

در ابتدا ، دولت در تلاش بود تا نه تنها صورتحسابهای خیره کننده – همانطور که در اختلاف بودجه 32 میلیاردی ذکر شده است – بلکه اسقاط جدید و “تعادل و نمونه برداری” را نیز برای تسکین مالیات دهندگان و ادارات از تقاضاهای کوچک در این دوره از بحران ، معرفی کند. باید دید آیا این کار هنوز امکان پذیر است یا اینکه یک مسیر تمدید با امکان معرفی این آیین نامه ها در پارلمان انتخاب شده است.

سپس یک برنامه بهبودی وجود دارد. دولت دو میز اول را با اتحادیه ها و کارآفرینان برگزار کرد. در عوض ، یکی از مقامات محلی حذف شد. اما این رهنمودها در پارلمان است ، که به اتفاق آرا تصمیم به ادامه جلسات رسیدگی در کمیته های برنامه راه اندازی مجدد و پایداری گرفت. با این وجود ، قوه مجریه قطعاً دستورالعمل های مجلس و پیشنهادهای شرکای اجتماعی را خلاصه می کند.

همچنین موارد مهمی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند ، از جمله موارد سیاسی: به عنوان مثال ، حاکمیت برای اجرای دقیق اقدامات و اصلاحات مربوط به بیش از 220 میلیارد اعتبارات اروپایی. اما اقداماتی که با دشواریهای دولتی مواجه است که کاملاً در حیطه اختیارات آن نیست ، اقدامات دیگری است.

در فرایند تحول ، سه فرمان در پارلمان وجود دارد: اولین فرمان Milleproroghe، که فرض می کند ورود منابع برای گسترش کار ناوبرها باشد درگیر درآمد شهروندی شدند ، دو فرمان “کریسمس” و “انتخابات 2021” برای انطباق مشورت با آثار باستانی به آن اضافه می شوند. علاوه بر این ، در کمیته های پارلمان نیز وجود دارد قوانین “کمک هزینه تک” برای تخفیف مالیاتی کودکان وابسته و اولین گام در اصلاح IRPEF ، پروژه دیگری است که در طول سال انتظار می رود. اگر تمدید CIG بتواند با مصوبه Ristory 5 همراه باشد ، باید با اخراج کارگران روبرو شویم که در ماه مارس پایان می یابد و اتحادیه ها و کارآفرینان را از هم جدا می کند. مانعی که اجتناب از آن غیرممکن است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.