یک ساختمان در حومه تورین فرو می ریزد: یک کودک 4 ساله مرده پیدا می شود

[ad_1]

یک کودک 4 ساله کشته و 4 نفر زخمی شدند از جمله مادر نوزاد ، که به همراه پسر دیگر در وضعیت وخیمی در بیمارستان بستری بود. این تراز موقت فروپاشی است که صبح امروز ، اندکی بعد از ساعت 9 ، در تورین ، در Strada Bramafame ، در شماره 42 ، در منطقه مدونا دی کامپانیا ، در فاصله کمی از ورزشگاه یوونتوس رخ داد.

شاهدان می گویند صدای انفجار و سپس فرو ریختن ساختمان دو طبقه را شنیده اند. نیروهای آتش نشانی ، امدادگران و پلیس بلافاصله در محل حاضر شدند. مردی با سوختگی شدید از زیر آوار زنده نجات یافت و برای تکنسین های فنی به بیمارستان منتقل شد. کمی بعد ، آتش نشانان اعلام کردند که یک دختر (در واقع پسری 4 ساله چند ساعت بعد مشخص می شود) و مادرش در میان مفقودین هستند.

زن زنده بیرون آورده شد و در وضعیت وخیمی به بیمارستان منتقل شد ، در حالی که هیچ کاری برای کوچولو نمی توان انجام داد. جسد وی در لاشه هواپیما شناسایی شد و توسط تیپ پیدا شد و پرسنل پزشکی مرگ وی را تایید کردند. در آن زمان ، تیپ به جستجوی دیگر بازماندگان به حفاری ادامه داد.

در همین حال ، ایتالگاس در یادداشتی تصریح کرد که “این ملک توسط شبکه توزیع گاز شهری خدمات رسانی نمی کند و نزدیکترین بخش شبکه شهر 150 متر با محل حادثه فاصله دارد. بنابراین ، منتفی است که نشت گاز احتمالی از شبکه توزیع گاز شهر ناشی شده باشد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *