یوونتوس پیروزی در لیگ را پیدا می کند ، آرتور و مک کنا در برابر بولونیا قاطع هستند

[ad_1]

یوونتوس نیز با برتری 2-0 بولونیا قهرمان لیگ شد. گلهای آرتور و مک کنا تعیین کننده بود و باعث شد بیانکونری موقتاً به رده چهارم جدول رده بندی برگردد. هیچ مشکلی با شکل گیری میهاجلوویچ ، که علی رغم شخصیت خوب خود ، با نهمین شکست در مسابقات مجبور شد با دست خالی به خانه برگردد.

ریتم ها از همان ابتدا زیاد است و بعد از یک ربع ساعت بازی نتیجه قفل می شود: آرتور 25 متر در منطقه مرکزی قرار می گیرد ، با ضربه به سمت دروازه و انحراف قاطع شوتن را پیدا می کند ، که اسکوروپسکی را آواره می کند و به بیانکونری اجازه می دهد برای پیدا کردن 1-0. برای حدود نیم ساعت ، یوونتوس چندین بار بسیار نزدیک به دو برابر شد اما دروازه بان مهمان در مسدود کردن رونالدو و برناردسکی برای چند دقیقه تبحر داشت و پس از آن کوادرادو یک موقعیت عالی را در ضد حمله از دست داد.

در دقیقه 40 یک موقعیت عالی برای بولونیا ، با سوریانو ، که فرصت کافی برای صعود از کنار دروازه را دارد ، اما کمی از کنار زمین می فرستد. شروع نیمه دوم به سود تیم میهالوویچ است که با یک تلاش ناجور برای گل به خودی کوادرادو که شزنی با تشویق های بلند مشکوک است ، یک قدم تا گل مساوی فاصله دارد.

دروازه بان لهستانی نیز در چند حرکت خوب روی پای چپ اورسولینی خوب به گوشه ای خوب عمل می کند. به نظر می رسد تیم پیرلو از ابتکارات روزوبلو رنج می برد ، اما در دقیقه 71 او توانست با گل مك كنا نتیجه را تضمین كند ، بسیار خوب برای گرفتن وقت در گوشه ای از کوادرادو که هزینه آن 2: 0 بود.

چند دقیقه بعد ، هافبک تگزاسی می توانست توپ را روی براکت پاهایش بگذارد ، اما با دو قدم محاصره شد و شکست ناکام زد. در دو مورد آخر نیز برای سه گانه یوونتوس با رابیوت و رونالدو ، هر دو توسط اسکوروپسکی عالی خنثی شدند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *