یوونتوس برای پیروزی بازگشت: پوکر برابر اودینزه ، رونالدو قاطع

[ad_1]

یوونتوس سال جدید را با پیروزی 4 بر 1 مقابل اودینزه آغاز می کند، پشت سر گذاشتن ناک اوت زشت با فیورنتینا. دبل رونالدو و مهرهای كیسه و دیبالا تعیین كننده بودند و تیم پیرلو را با توجه به بازیابی مجدد بازی با ناپولی ها ، از ناپولی به رتبه پنجم جدول رده بندی رساندند. از نظر فریولیان ، زیگلار “بی فایده” است.

تنها هفت دقیقه از آغاز می گذرد و میزبان فرصت برتری را از دست می داد ، اما رمزی با یک پاس خوب از سوی کیزا به سمت موسو پرتاب کرد. از طرف دیگر ، در اولین ضربه واقعی ، فریولیایی ها گل برتری را با دی پل پیدا می کنند ، اما توسط وار لغو می شوند تا در ابتدای بازی دست آرژانتینی خود را لمس کنند.

میهمان شماره 10 همچنان شخصیت اصلی خواهد بود ، اما این بار منفی ، کمی پس از نیم ساعت بازی ، هنگامی که او یک توپ خونین را از دست می دهد ، که کریستیانو رونالدو آن را به یک گل 1: 0 تبدیل می کند. در آغاز نیمه دوم پرتغالی دستیار شد Chiesa توپ با 2: 0 ، که باعث می شود بازی یووه پایین تر باشد.

چند لحظه بعد ، سه گانه رمزی نیز از راه می رسد ، اما به همین مناسبت وار وارد عمل می شود و هدف ولسی ها را برای لمس دست لغو می کند. اودینزه همچنان در حرکت بود و در دقیقه 57 تهدید کرد که بازی ناگهانی با سر لارسن بازی را از سر خواهد گرفت که توپ به تیر دروازه برخورد کرد و Szczesny را نجات داد.

با این حال ، تیم پیرلو توپ را محکم در بازی نگه داشت و در دقیقه 70 سرانجام حساب ها را با براکت رونالدو بست ، پس از توپ دزدیده شده تروکار توسط بنتانکور به صورت عمودی خدمت کرد. در فینال ، Segelaar گل پرچم Friulian را به ثمر رساند (پس از برخورد به تیر افقی) ، در حالی که Dibala گل 4-1 نهایی را فقط چند لحظه دورتر به ثمر رساند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *