یوونتوس ، الکس ساندرو مثبت برای ویروس کرونا: پرش میلان

[ad_1]

در حال حاضر میلان در مدیریت کارکنان و بازیکنان یوونتوس وجود دارد ، حتی اگر ضد هوشیاری بازی برابر روسونری توسط اخبار نقض شود مثبت بودن الکس ساندرو در Covid-19. این بازیکن برزیلی که در آخرین دور مسابقات قهرمانی 83 دقیقه بازی کرد ، با برقراری ارتباط این باشگاه از طریق وب سایت خود ، “علائم خفیف” دارد و اکنون منزوی است.

یوونتوس برای تعیین موثر پروتکل های پیش بینی شده که به تیم اجازه می دهد فعالیت های ورزشی و ورزشی خود را ادامه دهد ، با مقامات بهداشتی تماس دائمی برقرار می کند. در حال انتقال به میدان ، پس از پیروزی خانگی پانزدهمین دیدار برابر اودینزه با نتیجه 4-1 ، تیم آندره پیرلو امروز در JTC Continassa تمرین می کند تا از بفانا ، مسابقه در ورزشگاه Giuseppe Meazza در میلان برابر رهبران میلان آماده شود. با توجه به دیدار نهایی روز قهرمانی ، تیم Bianconeri امروز برنامه معمول خودش رو بعد از بازی برگزار کرد: بازیکنانی که شب گذشته برابر یازده لوکا گوتی بازی کردند ، یک برنامه تخلیه را دنبال کردند ، در حالی که بقیه وقف توپ و بازی را به کار زمین اختصاص دادند.

فردا ، تیم حاکم قهرمان ایتالیا آخرین لحظات را در آخر شب انجام می دهد ، بنابراین در ساعت 2.30 بعد از ظهر مربی آندره پیرلو به سوالات روزنامه نگاران دعوت شده و از راه دور پاسخ می دهد.

در مورد حضور آلوارو موراتا که در آستانه بازی با اودینزه به دلیل مشکلی در عضلات ران راست متوقف شد ، تردید شدیدی وجود دارد و بنابراین پائولو دیبالا باید دوباره خط حمله رونالدو را شروع کند. این احتمال وجود دارد که رابیوت به خط هافبک بازگردد ، در حالی که در خط دفاعی مطمئناً از کوادرادو استفاده خواهد شد که به دلیل محرومیت روز یکشنبه در زمین بود. ایتالپرس

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *