گوشواره و پیرسینگ ممنوع: آیین نامه جدیدی برای پلیس محلی جنوا

[ad_1]

مقررات در حال حاضر بحث را برانگیخته است: بدون گوشواره و زنجیر ، هیچ سوراخ و سوراخ ، هیچ اجباری برای خداحافظی ، استفاده از دوربین های بدن و هواپیماهای بدون سرنشین. دریافت کنندگان عوامل پلیس محلی جنوا هستند.

قوانین جدید با توجه به اینکه قانون از سال 1956 به روز نشده است ، در شورای شهر به تصویب خواهد رسید ، اقدامی که انتظار می رود ، و برای گرفتن ایده چقدر منسوخ است که فکر می کنیم از وظایف نمایندگان باید دوچرخه سواری شناخته شود.

از مهمترین جنبه های بحث شده در آیین نامه جدید در “کد اخلاقی” پیوست شده به متن اصلی وجود دارد: سبیل ، آرایش ، جواهرات ، پیرسینگ و موارد دیگر.
جورجیو ویاله ، مشاور امنیتی توضیح داد: “به روزرسانی لازم بود ، البته فقط برای مجموعه ای از گذشته های نظارتی که باید اصلاح شوند.” “برخی از مقالات تجزیه شده از بین می روند ، مانند مواردی که شکل آرایشگر بدن را مشخص کرده اند ، یا موارد مربوط به بخش وسیله نقلیه ، به شرطی که همه افسران پلیس راه دوچرخه سواری را بلد باشند و در عین حال برخی از ابزارها ، حتی غیر قابل تصور در دهه 1950 به عنوان دوربین بدنه ، داشبورد ، دوربین فیلمبرداری نصب شده روی اتومبیل یا استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین معرفی شد. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *