گذرگاه ملی ملی برای مسافرت و تعطیلات: این چیست ، نحوه درخواست آن و دوام آن چقدر است

[ad_1]

گرین کارت ، گرین کارت یا گواهی سفر سبز نیز از نیمه دوم ماه مه وارد ایتالیا می شود. این موضوع روز گذشته توسط نخست وزیر ماریو دراغی در پایان اجلاس وزرای گردشگری G20 اعلام شد. با پیش بینی گذر سبز سبز ، در اواسط ماه ژوئن ، دولت ایتالیا با اعلام پیش از زمان خود پیش است یک پاس سبز ملی که چند هفته دیگر ظاهر می شود. اما این چیست؟ این برای چیست؟ و این چطوری کار می کند؟

گذرگاه ملی ملی: چیست؟

ورق مورد استفاده برای حرکت بین مناطق نارنجی و قرمز برای گردشگری ، باید گواهی دهد که فرد توسط Covid واکسینه یا درمان شده است یا در 48 سال گذشته یک سواب آنتی ژنیک یا مولکولی انجام داده است.

نخست وزیر گفت: “با تشکر از عبور ، آنها می توانند بدون قرنطینه از کشوری به کشور دیگر منتقل شوند ، تا زمانی که بتوانند ثابت کنند که توسط Covid بهبود یافته اند ، واکسینه شده اند یا برای یک تامپون منفی شده اند.”

توضیحات بیشتر از فق ، منتشر شده توسط دولت آمده است: “گواهینامه های سبز COVID-19 ،” گرین کارت “نیز نامیده می شود – می گوید Faq – گواهینامه هایی هستند که وجود شرایط شخصی را مجاز می دانند و اجازه سفر به داخل قلمرو ملی را می دهند. به طور خاص ، گواهی ها یکی از شرایط زیر را تأیید می کنند: پس از اتمام واکسیناسیون SARS-CoV-2 ؛ با خاتمه انزوا توسط COVID-19 درمان شود. پس از یک آزمایش آنتی ژن سریع یا مولکولی با نتیجه منفی برای ویروس SARS-CoV-2 ».

کارت سفر سبز: چه کسی آن را صادر می کند و چه مدت طول می کشد

این گواهی را می توان از طریق: موسسه ای که واکسن را انجام داده است ، م theسسه ای که آزمایش را انجام داده است (از جمله داروخانه ها) ، تأسیساتی که در آن بستری شده اید یا پزشک خانواده.

سه گواهینامه COVID-19 سبز دارای زمان اعتبار و روش های مختلف انتشار هستند. یک بار دیگر ، توضیحات بیشتر در مورد سوالات متداول در مورد Palazzo Chigi:
“(الف) گواهی واکسیناسیون شش ماه پس از پایان چرخه واکسیناسیون معتبر است و توسط موسسه بهداشتی یا متخصص مراقبت های بهداشتی انجام واکسیناسیون در صورت درخواست طرف مربوطه ، در قالب کاغذ یا دیجیتال صادر می شود. همزمان با آخرین دوز برنامه ریزی شده. این گواهینامه در پرونده الکترونیکی سلامت مربوطه نیز موجود است. کسانی که قبلاً چرخه واکسیناسیون را تا تاریخ لازم الاجرا شدن مصوبه قانون n به پایان رسانده اند. 52 از سال 2021 ممکن است از تأسیسات ارائه دهنده خدمات درمانی یا از منطقه ای که مرکز آن مستقر است ، مجوز سبز COVID-19 را درخواست کند.
(ب) گواهینامه سبز COVID-19 برای شفا از زمان درمان به مدت شش ماه معتبر بوده و به درخواست شخص علاقه مند ، در قالب کاغذ یا دیجیتال ، توسط بیمارستانی که در آن بستری شده است صادر می شود یا برای پزشکان عمومی و پزشکان متخصص اطفال برای بیماران غیر بستری ، و همچنین در پرونده الکترونیکی سلامت فرد مورد نظر ارائه شده است. درصورت شناسایی مجدد طرف علاقه مند به عنوان مثبت بودن SARS-CoV-2 در مدت شش ماه پیش بینی شده ، صدور گواهینامه معتبر خواهد بود.
ج) گواهینامه سواب منفی COVID-19 به مدت 48 ساعت از زمان انجام آزمون معتبر است و به درخواست شخص علاقه مند ، در قالب كاغذ یا دیجیتال ، توسط مmentsسسات بهداشت عمومی ، توسط یك مجوز صادر می شود. یا داروخانه های خصوصی معتبر که آزمایشات لازم را انجام می دهند یا توسط پزشکان عمومی یا متخصصان اطفال به انتخاب خودشان.

معابر سبز سایر کشورهای اتحادیه اروپا

گواهینامه های سبز COVID-19 که مطابق با قوانین موجود در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و آنهایی که پس از واکسیناسیون در اتحادیه اروپا به رسمیت شناخته شده و توسط یک کشور عضو اتحادیه اروپا تأیید شده اند ، در کشور ثالث صادر می شوند ، معادل گواهی های ملی شناخته می شوند. و معتبر در صورت مطابقت با معیارهای مندرج در بخشنامه وزارت بهداشت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *