کوید ممکن است در آینده به کودکی سرد تبدیل شود

[ad_1]

از یک بیماری همه گیر غم انگیز تا یک بیماری آزار دهنده در اوایل کودکی. اگر ویروس کرونا به لطف واکسن نیز بومی همه مردم شود ، این می تواند در Covid-19 در سالهای آینده مثالی باشد.

اگر SarsCoV2 رد سایر ویروس های کرونا ویروس مسئول سرماخوردگی را دنبال کند ، می توان میزان عفونت را به میزان قابل توجهی کاهش داد: پیش بینی می شود برای اولین بار تا سن 3 تا 5 سالگی با علائم متوسط ​​اعتصاب کند ، سپس در بزرگسالی عود می کند حتی به روشی نرم تر.

این مطابق مدل جدیدی است که توسط محققان دانشگاه Emory و Penn State University در ایالات متحده در Science منتشر شده است. این مطالعه براساس داده های اپیدمیولوژیک و ایمونولوژیک مربوط به ویروس SARS ، ویروس MERS و چهار ویروس کرونا ویروس انسانی است که بومی شده اند ، یعنی.

به طور خاص ، محققان چندین جنبه ایمنی شناختی را در نظر گرفتند ، یعنی حساسیت به عفونت مجدد ، بهبودی بیماری و تحمل آن در صورت عفونت دوم. مدلی که برای پیش بینی مسیر شیوع Covid-19 طی دهه آینده استفاده شد ، نشان می دهد که یک بار بومی ، مرگ و میر SarsCoV2 ممکن است کمتر از آنفولانزای فصلی باشد.

اینکه دقیقاً چه مدت طول خواهد کشید ناشناخته مانده است: همه اینها به سرعت انتشار ویروس و سرعت واکسیناسیون دسته جمعی بستگی دارد. زیست شناس Otar Bjornstad از دانشگاه ایالتی پن اعتراف می کند: “ما در حال انتقال به یک سرزمین کشف نشده هستیم” ، اما پیام اصلی این مطالعه این است که مرگ و میر و نیاز به واکسیناسیون گسترده در کوتاه مدت کاهش می یابد: تا آنجا که ممکن است. که این ویروس همه گیر را بومی می کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *