کوید جلوی ماکسری و مهمانی های خشن را نمی گیرد: اجتماعات پسران بدون ماسک

[ad_1]

ماکسیریس از طریق شبکه های اجتماعی در میان بسیاری از جوانان “احضار” شد: به نظر می رسد این یکی از پدیده هایی است که توسط قفل و همچنین در مهمانی های “توهین آمیز” که توسط کودکان (و نه تنها) در آپارتمان ها و هتل ها ترتیب داده شده است ، آشکار می شود. دقیقاً یکی از این درگیری ها را یک هجده ساله (نه هجده ساله ای که در ابتدا گزارش شده بود) به اتهام درگیری شدید گزارش کرد.

او یکی از شرکت کنندگان بود از جمعیت پسران که جمعه گذشته در مرکز گالارات ، استان وارسه جنگید ، در آن یک کودک چهارده ساله زخمی شد. پسران ، بین 12 تا 18 سال ، از استان وارسه و همچنین از میلان آمده بودند. اکثر آنها در قطار هستند زیرا اندازه کافی برای گرفتن گواهینامه رانندگی ندارند. این تنها پدیده در نوع خود نیست: دیروز در مرکز پارما نبردی بین حدود پنجاه پسر تشکیل شد ، در حالی که دیگری در آنکونا متوقف شد.

محققان ، با هماهنگی دادستان Busto Arsizio ، نادیا کالکاترا ، در تلاشند تا سایر شرکت کنندگان در جنگ Galarate را شناسایی کنند و دلیل آن را درک کنند: مربع. مطمئناً کشف دو کیسه حاوی چوب ، زنجیر ، سنگ و یک چاقو وجود دارد که در جایی که جنگ در آن اتفاق افتاده است. اما اگر کسانی هستند که به میدان برخورد کرده اند ، کسانی نیز هستند که به دلیل عدم رعایت فاصله خود جریمه شده اند ، مانند نوشیدن در کلوپ ها (غیر از آنهایی که حتی امروز در سراسر ایتالیا تعطیل نیستند) یا در نزدیکی دوستانشان. تصادفی نیست که کلاودیو سامارتینو ، رئیس کاتانیا دستور افزایش بازرسی ها در مرکز تاریخی ، به ویژه در منطقه موویدا را صادر کرده و خواستار “احساس مسئولیت بیشتر شهروندان” شده است.

برای غلبه بر جریمه ها و هنگام بستن رستوران ها ، افرادی هستند که برای اجاره اتاق در هتل یا تختخواب و صبحانه فریبکاری پیدا کرده اند. و نه فقط برای جشن های بزرگ مانند موردی که باعث ایجاد احساس در شبکه های اجتماعی تفریحی لوکس گاردا شد ، و با نکوهش همه 126 مهمان که سال نو را با شامپاین و بدون ماسک جشن گرفتند ، اما همچنین برای اجتماعات ساده تر با دوستان به پایان رسید. با این حال ، بدون توجه ، همسایگان نگران صدای بلند موسیقی در شب هستند.

این اتفاق در ناپل رخ داد دوازده پسر بین 21 تا 30 سال به دلیل جشن گرفتن در کنار هم جریمه شدند، بدون ماسک ، تولد در رختخواب با صبحانه. با جیغ و داد و فریادهایی که همسایگان را مجاب کرد که با پلیس تماس بگیرند. مشابه اتفاقی که در جنوا افتاد ، جایی که 16 پسر 18 تا 33 ساله که اکثر آنها آمریکای جنوبی بودند ، در یک آپارتمان در منطقه Sampierdarena در حال مهمانی گرفتن بودند که جیغ های آنچنان بلند بود که همسایگان از ترس دعوا ، ماموران را صدا می زدند. وقتی پلیس وارد شد ، مالک ، یک اکوادوری 31 ساله ، به آنها اطمینان داد که هیچ مشاجره ای وجود ندارد و آنها را به خانه راه داد. همچنین در این مورد ، مهمانی با جریمه نقدی برای همه به پایان رسید.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *