کوپا ایتالیا ، یوونتوس در وقت های اضافه به خوبی: رافیا تازه کار مقابل جنوا تصمیم می گیرد

[ad_1]

یوونتوس به وقت اضافی نیاز دارد تا جنوا عالی 3-2 را شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام ایتالیا شود، جایی که او با برنده ساسولو-اسپال روبرو خواهد شد. گل رافیا تازه کار در دقیقه 105 قاطعانه رقم خورد ، پس از آنکه بیانکونری امتیاز دو برابری را که توسط کولوسفسکی و موراتا به امضا رسید جبران کرد. از Chibora و Melegoni شبکه های مهمان بی فایده.

در ابتدای مسابقه بیانکونری که به لطف شعله های آتش کولوسفسکی در کمتر از دو دقیقه قفل او را باز کرد ، همه چیز پایین بود. در دقیقه 23 نیز شکل گیری پیرلو از موراتا دو برابر شد ، چهره به چهره دروازه بان پس از پاس گل توسط خود کولوسفسکی.

برای یووه همه چیز آسان به نظر می رسد ، اما بعد از چند دقیقه جنوا با غرور پشت سر هم شکست و با ضربه سر چیبورا به 2-1 کاهش یافت. در ابتدای نیمه دوم ، میزبان هنوز ریسک می کرد ، 53 دقیقه را از روی دروازه نجات داد ، که به Pjaca سابق نه گفت. با این حال ، افت شدید یووه پانزده دقیقه از پایان توسط ملگونی ، که پای راست را از راه دور اختراع کرد ، جریمه شد ، فقط بوفون را لمس کرد: 2-2 ، که تا 90 تغییر نکرد و چالش را به بازی اضافی کشاند.

در وقت اضافه اول ، تیم پیرلو فرماندهی عملیات را از سر گرفت و در دقیقه 105 دوباره به لطف پنجه رافیا جوان برگشت که در شب اولین بازی خود بلافاصله به هدف برخورد کرد. سپس آرتور قصد دارد به عنوان قهرمان اصلی یک سیو معتبر روی خط تبدیل شود ، که از تساوی جدید رادوانوویچ جلوگیری می کند و به تیمش اجازه می دهد بدون نیاز به مجازات مرحله را پشت سر بگذارد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *