کوپا ایتالیا ، ناپولی و آتالانتا مصدوم نیستند: نیمه نهایی بازی اول 0-0 به پایان می رسد

[ad_1]

اولین دیدار مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا بین ناپولی و آتالانتا با تساوی و بدون گل به پایان رسید. در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا ، این دیدار توسط تیم گاسپرین برگزار شد ، اما با این وجود ، موفق به شکست نشد ، نتیجه 0: 0 بود ، که همه چیز را با توجه به بازگشت ورزشگاه گاویس چهارشنبه آینده باز گذاشت.

تیم گتوزو بیش از حد ترسو بود و چندان کارآمد نبود ، و اکنون به یک آزمایش عالی در برگامو دعوت شده است. تواریخ نژاد. در ابتدا پرخاشگری زیاد و بلافاصله ریتم بالا ، اما اولین فرصت بزرگ مسابقه فقط در دقیقه 22 رقم می خورد ، و این برای بازیکنان برگامو است: موریل به صورت عمودی ماهیگیری در Pesina را انجام می دهد ، که توسط اوسپینا بسیار خوب محاصره می شود ، سپس Froyler دو بار موفق به یافتن شمول برنده نشد.

جسمانی بازیکنان برگامو در میانه میدان غالب است ، آتزوری ها بیشتر روی تدبیر تمرکز می کنند ، به طوری که در عرض نیم ساعت الهه با تولوئی که از موقعیت عالی از بیرون ضربه بدی وارد می شود ، خطرناک می شود. زاپاتا و موریل نیز شانس خود را امتحان می کنند ، از طرف دیگر ، اقدامات محلی تقریباً صفر است.

سناریوی نیمه دوم تقریباً همان نیمه اول است ، چون تیم گاسپرین در نیمه ناپولی تحت فشار زیادی قرار دارد ، بدون اینکه دهانه مناسبی برای شوت پیدا کند. در دقیقه 77 ضربه سر Gossens به لیست موقعیت های Nerazzuri اضافه شد ، این ضربه آزاد برای ارسال توسط ارسال Jimcity بود ، اما اوسپینا دقیق نبود. در فینال و با ریکاوری کامل ، اتفاق دیگری رخ می دهد و نتیجه از 0-0 سقوط نمی کند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *