کوپا ایتالیا ، اینتر در وقت اضافه فیورنتینا را شکست داد: در مرحله یک چهارم نهایی دربی با میلان خواهد بود

[ad_1]

اینتر تا آخرین نفس وقت اضافه فیورنتینا را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام ایتالیا شد، جایی که در دربی مدونا به مصاف میلان می رود. در دقیقه 119 با ضربه سر بلژیکی 2-1 به پایان رسید و سپس بین ویدال (پنالتی) و کوام رفت و برگشت کرد. تعادل و احساسات زیاد در قسمت اول مسابقه فرانچی ، که فقط در چند دقیقه نزدیک به فاصله روشن می شود.

نتیجه در دقیقه 40 به لطف ضربه پنالتی تبدیل شده توسط ویدال ، پس از خروج کشیده از Terracano در پای سانچز ، مجازات شده توسط آهک ، پس از لگد زدن مهاجم و برخورد به نردبان ، آزاد شد. از طرف دیگر ، دو دقیقه بعد ، یک پنالتی جدید به اتهام تماس Skriniar و Kuame اجرا می شود ، اما این بار Var با توجه به عدم وجود خطا برای حذف آن بسیار مهم است.

در ابتدای نیمه دوم ، لاوتارو با صراحت موفق به دو برابر شدن اینتر نشد ، بنابراین ویولا در مسابقه باقی ماند و در دقیقه 57 در اولین آتش واقعی نتیجه را به تساوی کشاند. Kuame با یک ضربه خوب از کنار دروازه به این کار رسیدگی می کند تا یک ضربه و یک ضربه در محوطه جریمه را تعیین کند. کونته بلافاصله سعی کرد با درج لوکاکو و حکیمی در جستجوی افزایش هجومی بیشتر ، برای گرفتن پوشش خود تلاش کند ، به طوری که اینتر با دفاع مدافع مراکشی تقریباً امتیاز جدید را دوبرابر کرد.

با این حال ، نتیجه قبل از 90 تغییر نمی کند و ما به وقت اضافه می رویم. سانچز و لوکاکو دو موقعیت عالی برای به دست آوردن موقعیت دارند اما آنها قادر به استفاده از آنها نیستند اما در آخرین لحظه مهاجم بلژیکی خون برنده تلاقی بارلا را پیدا می کند که اینتر را به یک چهارم نهایی می رساند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *