کوستا: “با این تعداد و واکسن در کلاس بدون ماسک” ، اما متخصصان اطفال هنوز دوز ندارند

[ad_1]

“با توجه به تعداد و سرعت فعالیت واکسیناسیون و هدف از مصونیت گله تا پایان ماه سپتامبر ، منطقی است که فکر کنیم کودکان می توانند بدون ماسک به کلاس برگردند ، در حالی که فاصله خود را از یکدیگر حفظ می کنند. در همین حال ، برای ماه سپتامبر. بسیاری نوجوانان واکسینه می شوند “. به آنسا گفت آندره کاستا معاون وزیر بهداشت.

“مهم است که این سیاست اهداف ، چشم اندازها را ارائه می دهد ، در غیر این صورت ما خطر معتبر بودن را نداریم – وی افزود – ما باید جو اعتماد به واکسن ها را تقویت کنیم و با واکسیناسیون می توان گفت که تقریبا به حالت عادی برگشته ایم.”

معاون وزیر سپس گفت: “مال من عقل سلیم است. اگر اهدافی را تعیین کنیم ، پس باید مسئولیت تصمیم گیری را نیز به عهده بگیریم. ما باید به آنچه هر روز می گوییم اعتبار بدهیم ، در غیر این صورت شهروندان حق دارند بپرسند” چرا من اگر هدف را نمی بینم ، واکسینه شده ام؟ ماسک زدن در مدرسه نیز بخشی از این امر است. “و او نتیجه گیری کرد:

درباره کمپین واکسیناسیون متخصصان اطفال خانواده مانع این کار می شوند که “آنها آماده استفاده از دوزها به جوانان بین 12 تا 16 سال هستند و ما می خواهیم این کار را آغاز کنیم ، اما سه ماه پس از امضای تفاهم نامه ملی ، ما هنوز دوزهای واکسن را نداریم و هیچ توافقنامه عملیاتی در بسیاری از مناطق وجود ندارد. “این را رئیس فدراسیون اطفال اطفال ایتالیا (Fimp) پائولو بیاشی به Ansa بیان کرد ، وی از مناطق خواست:” ما را واگذار کنید در اسرع وقت اواسط ماه سپتامبر برای بازسازی مدارس با کودکان واکسینه شده ، اما زمان بسیار کمی است. ما باید سریعا اقدام کنیم. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.