کنسرت Epiphany برمی گردد: ماریو بیوندی نیز به احترام پینو دانیله روی صحنه است

[ad_1]

از ماریو بیوندی تا پپینو دی کاپری ، به همبستگی: بیست و ششمین دوره کنسرت Epiphany در ساعت 5/15 بعدازظهر در 5 ژانویه از Rai Uno پخش می شود، که شب به سرپرستی آریانا چامپالی به مجتمع یادبود سانتا ماریا لا نوا برمی گردد.

“مرا بغل کن” عنوان انتخاب شده است برای رویداد فرهنگی و موسیقی سنتی ، که از سال 1996 با حضور 300 مترجم از ژانرهای مختلف برگزار شده است.

شخصیت اصلی ارکستر بزرگ Parthenopian Santa Chiara به کارگردانی استاد آدریانو پنینو خواهد بود که هنرمندان زیادی را که به نوبت روی صحنه می روند همراهی می کند. شروع با ماریو بیوندی ، که به پینوت دانیله ادای احترام می کند، تفسیر آهنگ “Notte che se va”.

گشت ناپلی بسیار متراکم است. پپینو دی کاپری ، خواننده کانتونالی خود ، سال داوینچی ، را در وینتو می خواند.

آندره سانینو نمی تواند با Abrachiame خود ، که به یک قطعه نمادین از یک سال سخت تبدیل شده است ، از دست بدهد. انزو گرانیانیلو Senza Voce را پیشنهاد می دهد. دو نمایش تئاتر ، با بازی ماسیمیلیانو گالو ، با متنی که توسط او اختصاص داده شده به لامور و پپه بارا با پیاده روی های معروف است.

در بازیگران فوق العاده بسیاری از بازیگران زن: باربارا کولا بازیگر نقش “اگر من یک فرشته باشم” از لوسیو دالا خواهد بود ، در حالی که ماریا نازیوناله آهنگی سنتی به نام Te amo bene assaje را ارائه می دهد. پیشنهادات انجیل چهل سال پس از ترور جان لنون به Rita Ciccarelli & Flowin ‘Gospel with Imagine سپرده شد. مونیکا سارنلی نسخه را در سال 2021 بر روی نت های آهنگ Pe ‘dispietto می بندد.

استعداد جوان آنتونیو مارینو نسخه خود را از Almeno Tu nell’universo ، موفقیت میا مارتینی بازی خواهد کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.