کنسرت های سیسیلی Max Gaze ، Diodato و Fiorella Manoya از راه می رسد

[ad_1]

کنسرت آنتونلو وندیتی امشب در Cave di Cusa di Campobello di Mazara رقص مجموعه ای از رویدادهای مهم موسیقی را که توسط Puntoeacapo با هدایت هنری Nuccio La Ferlita در روزهای اول ماه اوت برگزار شده است ، باز می کند. خواننده و ترانه سرای رومی “Cave di Musica “، مرور سه رویداد در منطقه باستانی Campobelez: در پایان ماه اوت نوبت به Gianna Nanini (23) و Gigi D’Alessio (28) می رسد. اما در پایان ماه ، علاوه بر وندیتی ، آنها در سیسیل فرود آمدند سه هنرمند کالیبر بزرگ ، Max Gaze ، Diodato و Fiorella Manoyaبه

مکس گاز پنجشنبه ، 5 اوت ، در لینگوگلوسا ، اتنا ، در ستون دومینیکن در سالن کنگره سان توماسو می خواند. تور سیسیلی Gazzè ، که به مناسبت آن دوباره باس را به عهده می گیرد ، جمعه 6 اوت در Mazara del Vallo (Piazza della Repubblica) و روز بعد در Messina (Arena Villa Dante) ادامه خواهد داشت. در ماه های اخیر ، مکس کار خود را متوقف نکرده و به تولید آلبوم جدید خود ادامه می دهد ، ریاضیات شاخه ها، با گروه Magical Mystery Band ، بین زیرزمینی و پاپ ، الکترونیکی و راک تولید شده است. “این بار ،” مجری توضیح می دهد ، “این یک کنسرت بیشتر تئاتری خواهد بود که فضیلت ضرورت را برآورده می کند.” با تماشاگران نشسته ، از رقصهای شلوغ زیر صحنه دست می کشید ، اما این فرصت را خواهید داشت که با دقت بیشتری گوش دهید. بنابراین من برای آهنگهایی که سالها ننوشته بودم جا باز کردم و آهنگهای دیگری را که مخاطبان زنده من قبلاً بارها آنها را شنیده بودند گذاشتم ، مانند والنتینای عزیزبه برای ارائه یک ترکیب متفاوت ، حتی با تنظیمات جدید و با گروه تاریخی من ».

مکس گاز دوباره باس خود را می گیرد

روز جمعه ، 6 اوت ، دیوداتو به میدان در تئاتر باستانی در Taormina می رود. برنده سانرمو 2020 و نوازندگانش با اجرای هیجان انگیز و جذاب صداها و ملودی هایی که به زیبایی موفقیت ترانه سرایی سپرده شده است ، به لرزش زنده باز می گردند ، که با آخرین آلبوم ، چه زندگی فوق العاده ای (Carosello Records) ، جوایزی دریافت کرد که در تاریخ موسیقی ما ثبت شد. دیوداتو می گوید: “این یکی از زیباترین تئاترهای ایتالیا و واقعاً در جهان است.” انرژی او پارسال مرا از بین برد. من یک تماس دیوانه وار با طبیعت احساس کردم. بادی که ناگهان از پشت می وزید ، زمینی که به نظر می رسید مرتباً مرتعش می شود ، و سپس باران خفیفی که از آنجا می گذرد ، به نظر می رسد که در تاریخ شرکت کرده است به سولو رسید. ما یک شب فراموش نشدنی دیگر را با هم در مکانی که با جادو می درخشد تجربه خواهیم کرد ». برای تابستان ایتالیایی ، آنتونیو دیوداتو تمرینات خود را بر روی صحنه نسبت به سال گذشته گسترش داد و تأثیر احساسی و صوتی قوی را با خود به همراه داشت ، که توسط گروهی استثنایی متشکل از استاد رودریگو د اراسمو در ویولن ، گرتا زوکولی در خواننده ، آندره آ بیانکی به صورت پرانرژی اجرا شد. . روی گیتار ، الساندرو کامیسو بر طبل ، گابریله لازاروتی در باس ، لورنزو دی بلاسی روی کیبورد ، بپه اسکاردینو در ساکسیفون و فلوت باریتون و استفانو “پیری” کلوسیمو در ترومپت و فلایگلورن.

دیود

روز شنبه ، 7 آگوست ، کنسرت در Linguaglossa فیورلا مانویا ، که سپس در جزیره با توقف در مسینا (یکشنبه ، 8 آگوست) ، Castellammare del Golfo (10 در میدان Stenditoio) و Enna (11 آگوست در Castello di Lombardia) ادامه می یابد. به این هنرمند آهنگهای جدیدترین آلبوم منتشر نشده خود را به صورت زنده اجرا می کند ، استادان هیچ چیز، علاوه بر محبوب ترین آهنگ های مجموعه او. دیگو کورادین روی درام ، کلادیو استورنیولو روی پیانو و کیبورد ، لوکا ویسیگالی در باس ، مکس روزاتی و الساندرو “doc” De Crescenzo در گیتار ، با کارلو دی فرانچسکو در سازهای کوبه ای ، و همچنین اجرای موسیقی ، همراه فیورلا روی صحنه در طول تور هستند. کل نمایش فیورلا مانویا در این باره اظهار داشت: «واقعاً خوشحالی بزرگی است که بتوانیم آنجا را ترک کنیم و بتوانیم آن چیزی را که مدت ها بود از دست داده بودیم پس بگیریم. برای مقایسه ، من معتقدم که همه ما خوانندگان کمی شبیه به “اسب روی طناب” هستیم که در انتظار مسابقه قدم می زنیم: بنابراین همه ما نمی توانیم منتظر باشیم که زندگی خود را به عنوان هنرمند به دست آوریم ، به صعود روی صحنه برگردیم و انجام آنچه ما بیشتر دوست داریم: ما آواز می خوانیم. و این کار را در حضور افرادی انجام دهیم که خیلی دلتنگ آنها بودیم.

همه کنسرت ها مطابق با مقررات بهداشتی کنونی برگزار می شود: در ایمنی مطلق ، صندلی های شماره گذاری شده روی کارت و بلیط های اسمی. همه کنسرت ها قرار است ساعت 21:30 شروع شوند.به این سازمان به حضار یادآوری می کند که از 6 آگوست ، دسترسی به اجراها فقط برای کسانی که دارای گواهینامه سبز (گرین کارت) هستند مجاز خواهد بود. استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی الزامی است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *