کنترل های Movida و ضد Covid ، بخشنامه Viminale به بخشداران: “مراقب جمعیت شبانه باشید”

[ad_1]

شب ها مواظب مناطق شلوغ باشید. وزارت کشور با بخشنامه ای خطاب به تمام بخشداران ایتالیا ، حداکثر مراقبت و تشدید کنترل ها را توصیه می کند.

بخشداران باید “از طریق خدمات هدفمند کنترل منطقه ای ، به ویژه در مناطق شهری – به ویژه مناطق تحت تأثیر ازدحام در شب و شب – در مناطق ترانزیت و جاده های اصلی ، با رعایت وظایف آگاهانه ترین مقررات موجود را رعایت کنند”. وزیر کشور برونو فراتاسی در سندی که پس از Dpcm گذشته برای پیشگامان ارسال شد درباره اقدامات فوری بیشتر برای مقابله باCovid اضطراری.

در چند روز گذشته ، پلیس ایالتی بازرسی هایی را در مکان های زندگی شبانه جوانان انجام داده است پالرمو برای جلوگیری از اجتماعات مناطقی از مرکز تاریخی را کاوش کنید. جوانانی که از نوشیدنی ها نوشیدند ، اقدامات امنیتی را در دو میخانه در Piazza Teatro di Santa Cecilia و در Cagliari ، جایی که جلسات افتتاح شد و جریمه های بالای 400 یورو برای صاحبان آن ، که 5 روز بسته خواهد شد ، رعایت نکردند.

همان مجازات ها ، 400 یورو و تعطیلی برای پنج روز فعالیت ، برای صاحب یک میخانه در ویا ماگیونه اعمال شد ، در آنجا مشخص شد که نوشیدنی الکلی به مشتری که در رستوران است و به دلیل نقض Dpcm بوده است ، داده شده است. (رسیدگی)

و مأموران در ایستگاه پلیس Termini Imerese یازده نفر را در انباری در فاصله 50 متری شرب و مشروبات الکلی و کارت بازی غافلگیر کردند. همه شناسایی و جریمه شدند. یکی از حاضران تحت نظارت ویژه بود و گزارش شد. در سفالو ، نمایندگان مقرهای یک انجمن ورزشی را بررسی کردند ، جایی که موسیقی بلند از آنجا می آید ، و شش نفر در زیر یک ایوان کوچک باز پیدا شدند که از فاصله نزدیک مشغول “چرخیدن” بودند. چالش ها برای نقض اقدامات کنترل عفونت پوکی 19.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *