کمی از پالرمو در طلای قایقرانی ، گابریله برونی مربی تیتا و بانتی: “سیسیل به ما دست داد”

[ad_1]

ایتالیا هنوز در توکیو 2020 تاریخ می نویسد و این کار را با “اولین بار” دیگر انجام می دهد: پنجمین طلای آتزوری در ژاپن از قایقرانی به دست می آید، از دوره باشکوهی که با آخرین مسابقه برنده در کلاس کاتاماران فویل مخلوط Nacra 17 تکمیل شد ، از راجر تیتا، 29 ساله از ترنتینو ، به عنوان مثال کاترینا بانتی، 34 ساله از رم.

پیروزی آبی برای کاتاماران نشان دهنده آن ابتدا برای تیم مختلط: ایتالیا هرگز با تیمی از مردان و زنان طلا نگرفته است. پیروزی ای که کمی از سیسیلی صحبت می کند. بله چرا مربی تیتا و بانتی گابریل برونی ، ملوان اهل پالرمو ، برادر فرانچسکو است که در آخرین جام آمریکا هدایت لونا روزا را بر عهده داشت.به

برونی درخشان به Gds.it گفت: “من از این پیروزی خوشحالم ، اکنون ما به توکیو می رویم و به خانه ایتالیایی می رویم ، جایی که جیوانی مالادو می خواهد طبق معمول مدال طلا را جشن بگیرد.” سیسیل مکان مناسبی برای آموزش برای ما بود، ما همچنین چند روز را در پالرمو در باشگاه قایقرانی Roggero di Lauria گذراندیم تا تمرینات خود را تقویت کنیم ».

روجیرو تیتا و کاترینا بانتی

برونی در فیس بوک برای جشن گرفتن پسرانش نوشت: “ما به مدت 5 سال 200 روز در دریا هستیم.” 4400 ساعت آموزش ، 70،000 نوبت ، 55،000 جیب. 11000 مایل از طریق دریا (حدود 24 برابر فاصله بین پالرمو و جنوا) طی شده است. دو قهرمانی جهان ، سه قهرمانی اروپا ، 58 سکو در جام جهانی. گرم ، سرد ، آفتاب ، باران ، پیروزی ها ، شکست ها ، کمردردبه به باد نگاه کنید و سعی کنید نحوه حرکت آن بر روی آب را درک کنید ، به بادبان ها نگاه کنید و سعی کنید شکل مناسب را به آن بدهید ، به ورزشکاران نگاه کنید و سعی کنید آنها را آگاه و قوی کنید.

“اکنون که ما در المپوس هستیم ، متوجه می شوم که همه اینها ضروری بود. روجرو و کاترینا عالی بودند! این موفقیت را به پدر و مادرم ، به خانواده ام ، که در سال های اخیر من را زیاد ندیده اند ، و به دوست من ماسیمو ، که شما همه او را نمی شناسید ، تقدیم می کنم ، امیدوارم به زودی به دریا بازگردد. چند روز دیگر من در پالرمو هستم ، بسیار خسته ام اما خوشحالمبه بیا ایتالیا ، ما همه اینها را برای شما انجام دادیم! آریگاتو ژاپن! من چیزهای زیادی برای گفتن درباره فرزندانم خواهم داشت! “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.