کمیسار زامبوتو در حالی که در سیسیل کار می کرد با اتحاد Cobas / Codir دیدار کرد

[ad_1]

آ جلسه ای بین مشاور جدید در مدیریت دولتی مارکو زامبوتو و دبیرخانه عمومی Cobas / Codir، به نمایندگی از داریو ماترانگا و مارچلو مینهو.

طی یک گفتگوی آرام و فعال ، اتحادیه موفق شد انتظارات کارگران را که توسط اولین اتحادیه کارگری ارائه شده است ، ارائه دهد ، که در نهایت می تواند به راه اندازی مجدد ماشین اداری منجر شود ، به نفع کارگران اما – بالاتر از همه – شهروندان. از سیسیل ، که آنها حق دارند یک اداره عمومی منطقه ای مدرن و کارآمد داشته باشند.

بنابراین دبیران کل کوباس / کودیر امیدوار بودند که فضای جدیدی برای همکاری فراهم شود که امکان تجدید دولت را فراهم کند: نیاز مبرم به پیشرفت در کارمندان و ساختارهای اداری وجود دارد ، همچنین از طریق مرحله جدیدی که شامل همه ذینفعان می شود. از این نظر ، اتحادیه یک کنفرانس منطقه ای از اداره عمومی سیسیل را پیشنهاد کرد ، که در آن شهروندان را از عملکردهای واقعی منطقه مطلع کرد.

مارچلو مینهو و داریو ماترانگا ، دبیرکل کوباس / کدیر گفتند: “ما از حساسیت و در دسترس بودن امروز مارکو زامبوتو ابراز سپاس می کنیم و برای او آرزوی سلامتی می کنیم” و اگر این به معنای آغاز مرحله جدید است ، مشاور عمومی منطقه ای قادر خواهد بود روی همکاری اولین اتحادیه صنفی منطقه ای سیسیلی برای ایجاد نقطه عطف تغییر ، نوآوری و بنابراین احیای سیسیل حساب کند. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *