“کمدی الهی” روی کاغذی به طول 97 متر به تصویر کشیده می شود

[ad_1]

دیجیتالی شدن کامل اثر “Rubedo” هنرمند تورینی آغاز شده است انریکو مازون، به احترام دانته آلیگیری 700 سال پس از مرگ او ، به دستور اداره گردشگری شهرداری راونا و
آزمایشگاه باز

این کار ، تصویرگری کل کمدی الهی بر روی یک ورق کاغذ به طول 97 متر و ارتفاع چهار ، در سال 2015 در فنلاند آغاز شد و در راونا ، در میزانسن مرکاتو کوپرتو به پایان رسید. در کار خود ، مازون از تکنیک های نقطه چین و توجه به جزئیات ، شبیه سازی روش حکاکی لیتوگرافی استفاده می کند.

تیم میراث فرهنگی 360، انجمنی برای بهبود میراث هنری و ارائه دانش آموختگان جوان و متخصص در زمینه میراث فرهنگی برای استفاده از مهارت های خود در پروژه های با منافع عمومی ، کار را با وضوح بالا دیجیتالی می کند تا با استفاده از فن آوری های موجود در خدمت ، انتشار گسترده تری داشته باشد. “میراث دیجیتال”.

رول کاغذی به طول 97 متر و ارتفاع 4 متر ، هزاران مداد ، پنج سال کار فشرده ، کمی جنون و خلاقیت زیاد: اینها برخی از موادی هستند که اثر عظیم ایجاد شده توسط Mazzone را به دنیا آورد.

این طرح در Rauma ، فنلاند و در برخی از سفرها به ایسلند و گرینلند متولد شد.

کارخانه تولید کاغذ محلی Upm یک قرقره کاغذ به ابعاد خاص: 97 * 4 متر به این هنرمند اهدا کرد. ماتزون در فنلاند موفقیت زیادی کسب کرده است ، جایی که بیش از 70 نمایشگاه به نمایش گذاشته و با کتابخانه ها و دبیرستان ها همکاری کرده است ، از جمله جامعه دانته آلیگیری و موسسه فرهنگی ایتالیا در هلسینکی.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.