کشاورزی ، در سیسیل اقساط غیر قابل استرداد برای مخازن کوچک کشاورزی

[ad_1]

اعطای حداکثر 70 درصد و وام با شرایط مطلوب برای ساخت مخازن جدید برای شرکت های کوچک یا بهسازی مخازن موجود در استان سیسیل.

این اقدام که به کشاورزان و دامداران کمک خواهد کرد تا از نظر مالی منطقه پشتیبانی کنند ، صبح امروز توسط رئیس جمهور نلو موسومه چی ، مشاور کشاورزی تونی شیلا ، رئیس ایرفیس ، جاکومو گارگانو و مدیر کل در Palazzo Orleans رونمایی شد. وزارت کشاورزی داریو کارتابلوتا و مدیر ساختار ضد بی ثباتی هیدروژئولوژیک ، مائوریتزیو کروچه. بودجه اعلامیه مربوط به منطقه غیر قابل استرداد توسط 20 میلیون یورو از صندوق توسعه و انسجام تأمین می شود. وامهای یارانه ای توسط ایرفیس از طریق منابع صندوق سیسیل اعطا می شود.

رئیس منطقه ، نلو موسومچی ، گفت: “بیایید سرانجام سریع شروع کنیم ، عملی که در برنامه منطقه ای برای مبارزه با خشکسالی موجود است. این اقدام ابزاری ارزشمند در اختیار کشاورزان قرار می دهد که به تجارت و دامداری ما امکان می دهد ، به ویژه در مناطقی که منابع آب کم است ، مخازن کوچک و گسترده ای وجود دارد. آثاری که اگرچه به محیط زیست احترام می گذارند ، اما در خنثی سازی بی ثباتی هیدروژئولوژیکی منطقه نیز مهم خواهند بود.

کمیسار شیلا توضیح داد: “آنچه امروز ارائه شد ،” اقدامی ضروری برای کمک به حل یک مسئله مهم در کشاورزی ما است. این یک انتخاب استراتژیک برای دولت موسومچی است ، که منافع عملی یک جهان را گاهی غفلت می کند ، که امری حیاتی است. ریه برای سیسیل “.

ویدیو توسط مارکو گولا

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *