کرونا ویروس ، اتریش محاصره را تا 7 فوریه ادامه می دهد

[ad_1]

اتریش وضعیت قفل را حداقل تا 7 فوریه تمدید می کندیا. این موضوع امروز توسط سباستین کورز ، صدراعظم اتریش (OeVP) ، با تأیید تمدید بلوک سوم ، که از 26 دسامبر سال گذشته آغاز شد ، اعلام شد.

برای حفظ هر چه بیشتر عفونت Covid-19 ، از 25 ژانویه ، استفاده از ماسک Ffp2 در تمام فروشگاه ها و حمل و نقل عمومی اجباری است. فاصله بین فردی باید دو متر باشد. طبق گفته دولت اتریش ، ماسک های Ffp2 باید با هزینه تمام شده در فروشگاه های مواد غذایی فروخته شوند.

“تا تابستان ، ما قادر خواهیم بود به حالت عادی برگردیم ، زیرا گروهی از افراد آسیب پذیر واکسینه شده اند. اگر همه چیز خوب پیش برود ، ما می توانیم تا پایان ماه مارس واکسیناسیون را به افراد بالای 65 سال ارائه دهیم ، اما این به تایید واکسن ها بستگی دارد. “، نخست وزیر اتریش ، سباستین کورز (OeVP) ، با اعلام تمدید قفل تا 7 فوریه گفت:

مقامات اتریشی قصد دارند از 8 فوریه شروع به کار مجدد کند کنند مانند فعالیت های مراقبت شخصی ، آرایشگاه ها و موزه ها ، ظاهراً پیروی از پروتکل های دقیق. طبق گفته های دولت وین ، گردشگری و غذا در ماه مارس ممکن است دوباره آغاز شود ، اما ارزیابی آن حدود یک ماه دیگر انجام می شود. تأخیر در بازگشت به مدرسه. لاندرهای وین و اتریش سفلی از 8 فوریه ، اتریش علیا و اشتایر در 15 فوریه در کلاس درس شروع می کنند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *