کرونا ، رزا: “در سیسیل ، 80 درصد از بیماران مثبت در بیمارستان ، بیماران واکسینه نشده هستند”

[ad_1]

“تعهدی که دولت منطقه ای و کل سیستم بهداشتی برای برآوردن نیازهای شهروندان تا حد ممکن انجام داده است باید اطمینان حاصل کند که واکسیناسیون به عنوان یک وظیفه مدنی برای هر فرد سیسیلی تلقی می شود.” این را مشاور بهداشت منطقه سیسیل در کاتانیا گفت روجرو رزا.

وی افزود: “در حال حاضر ، بیش از 200 نفر در یک بیمارستان معمولی در سیسیل هستند.” 80.4 درصد آنها واکسینه نشده اند. بیش از 50 نفر در بخش مراقبت های ویژه هستند که 82 درصد آنها واکسینه نشده اند. در مراقبت های ویژه 34 نفر از این 88 نفر وجود دارد ، 5 درصد واکسینه نشده اند. به طور کلی ، بیش از 80 درصد از افراد بستری در بیمارستان حتی واکسینه نشده اند“.

کمیسر ادامه داد: “ما شاهد کمپین واکسیناسیون هستیم که به طور هماهنگ در سراسر منطقه حرکت نمی کند.” استانهای پالرمو و آگریجنتو از 70 درصد جمعیت واکسینه شده با اولین دوز تجاوز کرده اند. استانهای دیگر با روشهای سازمانی و ارتباطی یکسان – این مورد در استان کاتانیا است – به کمتر از 60 درصد می رسد.

رازا با مطبوعات در مرکز کاتانیا همراه با کمیسر تبلیغاتی وضعیت اضطراری کووید در منطقه کاتانیا پینو لیبرتی ملاقات کرد و از سیسیلی ها خواست “یک کمپین واکسیناسیون را آغاز کنند ، که در منطقه ما از طریق مویرگی سازماندهی شده است. . “

“در منطقه ای که به شدت تحت تأثیر شرایط اضطراری اقتصادی مانند سیسیل قرار گرفته است ، فاصله ، تحقیر و پیشگیری ایدئولوژیک از واکسیناسیون خطر آسیب رساندن به سیستم بهداشتی را دارد ، اما از حالا تا پایان تابستان این وضعیت می تواند نه یک وضعیت اضطراری بلکه اقتصادی باشد. سلامتی ، فوریت ، “او افزود. “ما برای ماه آگوست خدمات حمل و نقل دریایی با محتوای ارگانیک را برای گردشگرانی که در جزایر کوچکتر مثبت هستند ، فعال می کنیم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *