کالواریو مارکز ، بازگشت هنوز هم یک معما باقی مانده است

[ad_1]

مارک مارکز در واقع چگونه کار می کند؟ و چه زمانی می تواند به مسیر خود برگردد؟ هوندا ابتدا نگران آزمایش آزمایشی قهرمان چندگانه خود است ، اما همچنین به دلیل سرمایه گذاری مهمی که در فوریه سال 2020 انجام شد ، زمانی که قرارداد خود را برای چهار سال تمدید کرد ، بدون اینکه بتواند تصادف در جرز یا خسارات اقتصادی ناشی از آن را در نظر بگیرد به کوید

اما عدم اطمینان ، آرزوی دورنا ، برگزار کننده و دارنده حقوق جام جهانی را نیز از بین می برد. لازم به ذکر است که فرد مبتلا ، ترسناک ترین آنها نیست. آخرین اخبار رسمی ، که در یک اطلاعیه مطبوعاتی از HRC (شاخه مسابقه ای مارک ژاپنی) موجود است ، حدود ده روز پیش اعلام کرد که بازسازی دست ها “طبق برنامه پیش می رود” ، برای سومین بار در مورد عوارض ناشی از سودآرتروز آلوده به استخوان بازو راست. اما اگر آنتی بیوتیک ها نتوانند از استئومیلیت ، التهاب حاد استخوان ها و مغز استخوان جلوگیری کنند ، خطر عمل چهارم وجود دارد.

در این حالت استفاده از گیره خارجی ضروری خواهد بود. این هشت بار قهرمان جهان در شبکه های اجتماعی سخاوتمندانه است با عکس هایی که او را در ورزشگاه به تصویر می کشد ، اما حتی این کمی ناراحت کننده نیست ، هنوز هم با یک گیره فیبر کربن که اندام او را پشتیبانی می کند ، که در 19 ژوئیه شکسته شد. مارکز ادامه داروسازی خاص در ضمن درمان خود را انجام داد و در این میان او خود را وقف برنامه ای کاربردی کرد که متناسب با شرایط بالینی خود بود. اما هیچ کس جرات نمی کند از زمان بهبودی ، حتی به صورت فرضیه ، مطلع شود.

بازگشت راکب از Cervera با RC213V هنوز در انتهای تونل نوری نیست. کافی است که او به یقین بداند در سال 2021 دیگر او را فقط به عنوان تماشاگر نخواهد دید. پیام می فرستد: “# توانبخشی # پیش فصل”.

او می خواهد به مردم اطلاع دهد كه آماده سازی زمستانی را برای بازگشت به شبکه “گام به گام” آغاز كرده است ، زیرا “زندگی بدون MotoGP خسته كننده است”. در حالی که مارکز کار می کند و عرق می کند ، هوندا منتظر می ماند. اما نه تنها طبق مجله Moto Revue ، وی تصمیم می گیرد به همراه متخصصان اعزامی خود به اروپا ، هرگونه سهل انگاری پزشکی را كه احتمالاً بهبودی ماركز را به خطر انداخته ، مورد بررسی قرار دهد. حقوق وی در سال 2020 (15 میلیون یورو) به طور کامل پرداخت شد ، اما در صورت تمدید غیبت ، سازنده ممکن است درخواست تجدید نظر در قرارداد کند.

هوندا همچنین می داند که تنها چهار روز پس از اولین مداخله نمی تواند مارکز را به دلیل بازگشت به پیست مقصر بداند. گوش هایشان زنگ می خورد خاویر میر ، متخصص آسیب روحی که دو بار اول وی را جراحی کرد و دکتر آنجل چارت که وی را مناسب تشخیص داد. در مورد آینده نزدیک ، استفان بردل ، راننده آزمایشی که فصل گذشته جانشین اسپانیایی شد ، باید برای اولین آزمایش های رسمی در تاریخ 6 مارس در قطر همراه با پل اسپارگارو ، راننده رسمی جدید Repsol Honda در MotoGP ، در آنجا تایید شود. او مسئولیت را از الکس مارکوئز گرفت. “من حدس می زنم که من در Losail به عنوان جایگزین مارک شرکت خواهم کرد. آلمانی به اسپیدویک گفت: “من اطلاعات رسمی از HRC ندارم ، اما انتظار ندارم که آن را در آزمایش های ماه فوریه ببینم.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *