کارهای عمومی: 2.5 میلیون یورو برای برنامه ریزی در اختیار شهرداری ها است

[ad_1]

شرایط برای دسترسی شهرداری های سیسیلی به صندوق چرخش برای طراحی مجدداً باز خواهد شد. در واقع ، دولت Musumechi مجدداً حدود 2.5 میلیون یورو تأمین كرده است كه می تواند از دولتهای محلی برای طراحی مداخلات درخواست شود مدارس ، جاده ها ، تصفیه خانه های فاضلاب و سایر کارها مطابق با برنامه اقدام و انسجام 2014-2020 (CAP).

بازگشایی شرایط توسط اداره زیرساخت منطقه ای آغاز شد. یک مطالعه توسط بخش فنی در واقع تأیید کرد که برخی از شهرداری ها پس از توزیع مبالغ ، بودجه را پس داده یا محقق نشده اند. بنابراین مشخص شد که منابع هنوز گره خورده و موجود تقریباً 2.5 میلیون یورو است.

مارکو فالکون ، مشاور امور زیربنایی ، گفت: “از طریق استفاده خوب از منابع منطقه ،” ما می خواهیم با وجود همه گیری فوق العاده ، هیچ سایت ساختمانی متوقف نشود و واقعاً می خواهیم موارد جدیدی را نیز افتتاح کنیم. دولت Musumechi ، پس از سالها سیاست بدون چشم انداز ارگانیک ، به لطف این و اقدامات دیگر ، انگیزه مثبتی به کل زنجیره کارهای عمومی در سیسیل داد ، بنابراین مزایای آبشار را برای کل قلمرو ترجیح داد. با 2.5 میلیون یورو موجود ، بنابراین ما می توانیم برنامه ریزی سی مداخلات دیگر را تأمین کنیم. “

تاکنون حدود هفتاد درخواست صندوق برنامه ریزی چرخشی پذیرفته شده است که برابر با نیمی از درخواست های ارائه شده توسط شهرداری ها است. بودجه حدود 5 میلیون یورو است و برای طراحی فعالیتهایی مانند بازسازی ساختمانهای مدارس ، بازسازی مناطق شهری ، نوسازی جاده ها و مداخلات برای ایمن سازی منطقه هزینه خواهد شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.