چهار باکتری با نقشی اساسی در دیابت 2 مورد را پیدا کرده اند: راهی برای درمان های جدید

[ad_1]

4 گونه میکروارگانیسم یافت شده است که در فلور باکتری روده یافت می شود و نقش اصلی را در آن بازی می کند دیابت نوع 2. این هدف که توسط محققان دانشگاه اورگان بدست آمده است ، راهگشای آن است درمان های احتمالی جدید پروبیوتیک ها در برابر آسیب شناسی

دیابت نوع 2 یک بیماری مزمن است که بر نحوه متابولیسم گلوکز در بدن تأثیر می گذارد ، قندی که منبع حیاتی انرژی است. در برخی از بیماران ، بدن در برابر اثرات انسولین ، هورمونی که توسط لوزالمعده تولید می شود و در را برای ورود قند به سلول باز می کند ، مقاومت می کند. از طرف دیگر ، دیگران انسولین کافی برای حفظ سطح طبیعی گلوکز تولید نمی کنند.

در مقاله ای که در ارتباطات طبیعت منتشر شده است ، دانشمندان می گویند آنها توانسته اند چهار نوع باکتری را که به نظر می رسد تأثیر می گذارند ، شناسایی کنند متابولیسم گلوکز: اینها Lactobacillus johnsonii ، Lactobacillus gasseri ، Romboutsia ilealis و Ruminococcus gnavus هستند.

ناتالیا شولژنکو ، هماهنگ کننده مطالعه ، گفت: “دو میکروب اول” تقویت کننده “بالقوه متابولیسم گلوکز و دو مورد دیگر” بدتر کننده “بالقوه در نظر گرفته می شوند. این مطالعه بر روی موشهایی انجام شد که برابر رژیم غذایی “غربی” بودند. لاکتوباسیل ها باعث افزایش سلامت میتوکندری در کبد می شوند و منجر به بهبود روش متابولیسم گلوکز و لیپیدها (ANSA) می شوند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *