چالش کشنده TikTok برای دختر کوچک از پالرمو ، این چالش کسوف است

[ad_1]

داستان یک دختر 10 ساله از پالرمو ، در کما و در معرض خطر مرگ پس از یک بازی شدید TikTok ، بحث در مورد چالش کسوف و دیگر “چالش های” خطرناک را دوباره آغاز می کند ، که متاسفانه به طور فزاینده ای در شبکه و به ویژه شبکه های اجتماعی زندگی می کنند .

دو سال پیش ، نمایش “Le Iene” به چالش خورشید گرفتگی پرداخت: این یک چالش بسیار خطرناک است که شامل ایجاد تشنج با از بین بردن اکسیژن از طریق طناب یا روسری های محکم گردن است. چالشی که می تواند به تنهایی یا با کمک شخصی انجام شود و به صورت آنلاین پذیرفته و به اشتراک گذاشته شود. برای اینکه این تمرین برای جوانان بیشتر جذاب شود ، اخبار جعلی مبنی بر ایجاد این سرخوشی باعث می شود. هیچ مشکلی بیشتر از این نمی تواند باشد: خفگی فقط باعث وحشت ، از دست دادن هوشیاری و حتی گاهی آسیب عصبی عمده می شود.

در پایان سال 2018 ، یک پسر 14 ساله از میلان ، ایگور مادج ، پیدا شد که در اثر طناب به دور گردن او خفه شده است. در ابتدا ، همه به خودکشی فکر می کردند ، اما والدین با این فرضیه قانع نمی شدند و همیشه فکر می کردند که کنار گذاشتن یک چالش است ، زیرا در تاریخ کامپیوتر پسر آنها تحقیق در مورد این موضوع پیدا شده است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.