پیش بینی آب و هوا ، فوریه با دمای معتدل آغاز می شود ، اما از هفتم موج سرد می آید

[ad_1]

فوریه ، از نظر آماری سردترین ماه سال ، بر خلاف روند شروع می شود در واقع ، هفته اول با درجه حرارت ملایم مشخص می شود. کارلو میلور ، کارشناس هواشناسی ، توضیح می دهد: “به دنبال بی ثباتی باقیمانده مربوط به انتقال گرداب سیکلون در آخر هفته ، که روز دوشنبه منقضی می شود ، فشار بر ایتالیا به طور چشمگیری افزایش می یابد ، از غرب ترین مناطق شروع می شود.” با تعمیق حفره آتلانتیک در غرب انگلستان به دریای مدیترانه تبدیل می شود و در سراسر ایتالیا از مشخصات یکسان برخوردار نیست

دمای تقریباً بهاری در جنوب و سیسیل. همچنین قله های گرمای بالای 17-18 درجه سانتیگراد نیز از روز چهارشنبه پیش بینی می شود.

فردا ، دوشنبه ، اول فوریه ، رعد و برق و رعد و برق محلی هنوز هم انتظار می رود – توضیح می دهد 3Bmeteo – در دریای تیرنه پایین ، به ویژه در کالابریا ، اما همچنین به صورت محلی در سیسیل ، در حالی که در بقیه شبه جزیره شرایط حتی در ابری بهتر خواهد بود پوشش و کمی باران منزوی ، به ویژه در “تیرونیا” بالا. شرایط آب و هوایی به طور کلی با دمای مربوط به مقادیر متوسط ​​برای دوره طبیعی خواهد بود.

از روز سه شنبه ، 2 فوریه ، در سیسیل و در جنوب در حال بهبود است. “از چهارشنبه ، با این وجود ، قله های حرارتی محلی حتی بالاتر از 17-18 درجه سانتیگراد در جنوب ، جزایر بزرگ و لاتزیو منتفی نیستند. این رکود ضدسیکلونیک ممکن است تا پایان هفته ادامه داشته باشد ، اما برای هفته دوم با بازگشت هوای نامناسب ، یک تغییر اساسی در سناریو وجود دارد.

بنابراین ، هوای خوب طولانی نخواهد ماند: فوریه از 7 تا 8 به خود بازمی گردد ، وقتی هوای یخ زده درهای اروپا و همچنین در ایتالیا را می زند.. “با شروع بیشتر یا کمتر از 7-8 روز ، جریان های قطب شمال با حرکت معکوس از شمال شرقی به جنوب غربی جریان می یابند و به قلب قاره کهن اشاره می کنند – از 3bmeteo توضیح دهید -. عواقب آن برای شبه جزیره ما عمدتاً به تنگی بلوک آتلانتیک و بیش از هر چیز به موقعیت آنتی سیکلون بستگی خواهد داشت. به طور کلی ، و ما این را در درجه اول برای کسانی که یک حمله انجماد مهم را می خواهند ، که می تواند کشور ما را در هوای بد و برف تا ارتفاعات پایین درگیر کند ، می گویند ، این احتمال وجود دارد ، اما به عنوان یک احتمال ، ما هنوز در آستانه پرتاب یک سکه هستیم یا 50٪ به روزرسانی های بعدی مدل برای ایجاد روش های “حرارتی” که این موج آب و هوای نامناسب با شبه جزیره ما برخورد می کند ، بسیار حیاتی خواهد بود و به دنباله ضد سیکلونیک هفته اول پایان می یابد. “

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.