پیام طالبان: موسیقی دوباره در افغانستان ممنوع می شود

[ad_1]

موسیقی در افغانستان دوباره ممنوع می شودبه این مطلب را ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان اعلام کرد. او به نیویورک تایمز گفت: “موسیقی در اسلام ممنوع است ، اما” امیدواریم بتوانیم مردم را متقاعد کنیم که این کارها را نکنندبه جای فشار آوردن “.

تحت حاکمیت طالبان در دهه 1990 ، بی بی سی یادآور می شود ، موسیقی ، تلویزیون و سینما به شدت ممنوع بود و نقض قوانین می تواند مشکلات جدی برای شما ایجاد کند.

ذبیح الله مجید ، سخنگوی امارت خودخوانده اسلامی در مصاحبه با نیویورک تایمز ، اولین رسانه ای در رسانه های غربی از زمان تسلط کامل افغانستان بر افغانستان ، دیدگاه این گروه افراطی را بیان کرد و کشورهای غربی را مسئول فقر دانست. کشور. نخبگان لازم برای آینده.

مانند کنفرانس های مطبوعاتی قبلی ، مجاهدین انتقام طالبان از مخالفان را رد کرده یا قوانین سختگیرانه ای را برای زنان وضع کرده اند. مجاهدین در مصاحبه با نیویورک تایمز پیشنهاد کرد که در دراز مدت ، زنان می توانند آزادانه بازگردند و قبل از رسیدن طالبان به کارهای روزمره خود ادامه دهند ، و افزود که تعهد همراهی با یک سرپرست مرد فقط برای زنان معتبر است. سفرهای بیش از سه روز

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *