پیاده روی مثبت یا در اتوبوس ، تعداد زیادی سیسیلی سرکش: Musumechi می خواهد برای جلوگیری از انسداد ، بررسی های بیشتری انجام دهد

[ad_1]

خانمی وجود دارد که علی رغم نتیجه مثبت تامپون ، برای رفتن به خانه سوار اتوبوس می شود ، مردی که از انتظار برای بهبودی یا کل خانواده با ویروس کرونا خسته شده و خانه را ترک می کند ، اما در اتومبیل خود دور است.

داستان هایی درباره سیسیلی های یاغی. در روزهای اخیر ، آنها توسط رئیس منطقه ، نلو موسومچی ، مورد تجدید نظر قرار گرفتند ، وی از یک طرف خواستار توجه و مسئولیت بیشتر شد ، و از سوی دیگر تهدید کرد که در صورت کاهش عفونت ها اقدامات را تشدید نخواهد کرد ، بدون اینکه احتمال بازگشت به آخرین بهار

برای تلاش برای درخواست پوشش ، استاندار با ویدئو کنفرانس ، بخشداران نه استان این جزیره را برای امروز احضار کرده است تا آنها را به کنترل مناطق خود دعوت کند. بنابراین ، یک مشت محکم یا هوشیار پلیس برای اجرای دستور امضا شده توسط موسومچی لازم است.

موارد آخر

در کاتانیا ، مشخص شد که یک زن 66 ساله پس از آزمایش تامپون ، از نظر آزمایش Covid-19 مثبت است و از آزمایشگاه آنالیز داخل اتوبوس AMT به خانه بازگشت. برخی از مسافران ، پس از شنیدن صحبت های تلفنی وی با یکی از نزدیکان در مورد مثبت بودن وی ، به راننده هشدار دادند که بلافاصله با مأموران پلیس ایالتی تماس گرفت و این زن را از شیوع بیماری عفونی مطلع کرد.

کاتانیا ، مثبت ، سوار اتوبوس می شود و باعث وحشت مسافران می شود: گزارش شده است

همچنین در کاتانیا ، یک بیمه کننده 62 ساله که به رشد تجارت خود ، ملاقات با مشتریان و ادامه زندگی عادی خود ادامه داد ، با وجود مثبت بودن برای Covid-19 ، توسط کارابینی ها در ایستگاه Linguaglossa دستگیر شد.

در مسینا ، سه نفر از یک خانواده ، مثبت به کوید ، توسط کارابینی ها از مسینا گزارش شدند زیرا آنها در یک ماشین پیدا شدند ، اگرچه آنها تحت یک رژیم قرنطینه داخلی قرار گرفتند. ارتش پس از مشورت با پایگاه داده افراد در انزوا ، دریافت كه این سه نفر آزمایش تامپون های مولكولی را انجام داده اند كه چند روز قبل توسط ASP انجام شده بود. یکی از این سه نفر با ادعا اینکه مجبور شده اند به خرید بروند ، خود را توجیه کرد.

از طرف دیگر ، در آگریگنتو ، یک سنگالی که از انتظار برای بهبودی خسته شده بود ، به مرکز تجزیه و تحلیل در Viale della Vitoria بازگشت و خواستار بازگشت پول هزینه شده برای تامپون رینوفارنکس شد.

حوالی بدون نقاب و بهانه ، 115 جریمه در پالرمو

از طرف دیگر ، در پالرمو 115 نفر جریمه شدند ، از جمله سه تاجر که به دلیل عدم رعایت مقررات ضد Covid مجبور شدند 5 روز مغازه های خود را تعطیل کنند. بیش از 8،297 نفر از ماه نوامبر جریمه شده اند و 24 مورد گزارش شده است ، از بیش از 127،000 بازرسی. از 27 هزار و 100 فروشگاه ، 67 مورد جریمه نقدی شدند که 24 مورد آنها به مدت 5 روز تعطیل شدند

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *