پولفر ، 3000 نفر کنترل شده در سیسیل: شش نفر گزارش شده اند

[ad_1]

شش نفر گزارش دادند ، از جمله سه خردسال ، سه ردیابی ، شش جریمه بالا و 23 وسیله نقلیه بازرسی شده: این بودجه بازرسی های انجام شده توسط پلیس راه آهن سیسیل طی ده روز گذشته. 3،227 نفر توسط 537 گشت استخدام شده در سراسر منطقه کنترل می شوند ، که 350 نفر در ایستگاه ، 54 گشت در 105 قطار و 133 در راه آهن و همچنین در عملیات Oro Rosso ، اختصاص داده شده برای مبارزه با سرقت. عسل.

به طور خاص ، در آگریجنتو ، اپراتورهای Polfer یک جوان سومالی 16 ساله را که به دلیل معلولین ذهنی که به او سپرده شده بود ، از جامعه دور کرده و در پالرمو ، یک جوان 17 ساله که قصد داشت پس از دور شدن از خانه پدربزرگش به میلان برسد ، ردیابی کردند. که به او سپرده شد. همچنین در پالرمو ، دو خردسال به دلیل خسارت ، اقدام به سرقت و قطع خدمات عمومی گزارش شدند.

چهار تونسی در مسینا گزارش شدند ، دو نفر از آنها به دلیل اظهارات هویتی دروغ و دو نفر دیگر به دلیل عدم رعایت دستور خروج از قلمرو ملی صادر شده توسط رئیس رم. یک مرد 17 ساله تونسی نیز ردیابی شد ، سپس به یک مرکز پذیرش نوجوانان در مسینا سپرده شد و تابعیت کلمبیا در استان گزارش شد ، که از مقدار ناچیزی از دارو شگفت زده شده بود.

در سیراکیوز ، پلیس پس از تحقیقات پیچیده ، با احتیاط ممنوعیت خروج از خانه از ساعت 9:00 تا 6:00 ، احتیاط احتیاطی را بر علیه مرد اجرا کرد که به سرقت حدود 14000 لیتر سوخت دیزل به ضرر Trenitalia انجام شد. ، در حیاط راه آهن Pantanelli اجرا شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *