پنس در اصلاحیه 25 است: ترامپ برای استیضاح

[ad_1]

مایک پنس قصد ندارد به اصلاحیه 25 / o اشاره کند و اختیارات دونالد ترامپ را سلب کند. وی در نامه ای به نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان گفت: “این به نفع کشور یا مطابق با قانون اساسی نیست.” نامه ای در حین بحث حل و فصل کلاس وارد شد که از معاون رئیس جمهور می خواهد به اصلاحیه 25 / o متوسل شود و ترامپ را برکنار کند
بحث و رای گیری به هر حال ادامه داشت: این قطعنامه با 223 رأی موافق و 205 رأی موافق است. اما این کاملاً سبز نمادین پس از سیلی پنس است که علاوه بر بستن برکناری ترامپ ، از پلوسی و کنگره نیز خواست “از اقداماتی که باعث تقسیم و دامن زدن به شور و شوق لحظه ای می شود جلوگیری کند.”
دموکرات ها با یک عدم پناهندگی شدید اکنون در حال آماده سازی برای ادامه استیضاح هستند، دومین مورد برای ترامپ. رئیس جمهور به طور فزاینده ای منزوی می شود و حزب خودش از او فاصله می گیرد. لیستی از قانونگذاران جمهوری خواه که قصد رأی دادن به استیضاح را دارند با گذشت ساعت افزایش می یابد. یخ شکن جان کاتکو از نیویورک بود و پس از او لیز چنی قرار گرفت. دختر معاون رئیس جمهور سابق دیک چنی و سومی در سلسله مراتب جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان از سخنان تندی علیه ترامپ استفاده می کند ، متهم به “آتش زدن مسابقه” در اعتراضات
اعلامیه لیز چنی به دنبال شایعات میچ مک کانل منتشر شد. رهبر جمهوری خواهان در سنا و متحد رئیس جمهور برای سالها ترامپ را نسبت به اعتراضات در کنگره عصبانی کرده و وی را به دلیل نقض استیضاح مسئول دانست. نیو یورک تایمز گزارش داد ، مک کانل ، استیضاح را راه اصلی “آزادسازی” حزب از ترامپ می داند. مک کانل همچنین در چند ساعت گذشته با جو بایدن در تماس است. رئیس جمهور منتخب از او سال می کند که آیا فکر می کند سنا می تواند همزمان با تایید انتصابات و استیضاح مقابله کند؟ مک کانل به او اطمینان داد که در اسرع وقت پاسخ خواهد داد.
در همین حال ، مقدمات مراسم افتتاحیه بایدن در حال انجام است. 15000 مأمور گارد ملی واشنگتن تا حدی مسلح خواهند شد و سرویس مخفی در حال سازماندهی حداکثر عملیات امنیتی برای حصر شهر است. ترس از اعتراضات خشونت آمیز جدید وجود دارد: حداقل 16 گروه ، برخی از آنها مسلح ، برای تظاهرات آمده اند. (رسیدگی)

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *