پلیس مالی ، برای جذب 571 دانشجوی مالی تماس بگیرید: در اینجا نحوه درخواست است

[ad_1]

در روزنامه رسمی – سری IV ویژه n. 100 ، مورخ 29 دسامبر 2020 ، در تاریخ منتشر شد درخواست برای درخواست بر اساس شرایط و امتحانات جذب 571 دانشجوی مالی (510 نفر از گروه منظم و 61 نفر از نیروهای نیروی دریایی) ، به شرح زیر تقسیم می شوند: 315 نفر برای داوطلبان در ایستگاه های از قبل تأسیس شده نیروهای مسلح اختصاص داده شده اند. 256 برای اتباع ایتالیایی (18 صندلی برای کسانی که دارای گواهینامه دوزبانه ذکر شده در ماده 4 فرمان رئیس جمهور جمهوری 2 752 26 26 ژوئیه 1976 اختصاص یافته است).

برای اولین بار ، 120 سایت استخدام به منظور دستیابی به تخصص “ضد تروریسم و ​​اشتغال آماده” اختصاص داده شد. در این مسابقه افرادی که در تاریخ انقضا مهلت ارسال درخواست ها به سن 18 سالگی رسیده اند و روز اتمام در 26 سالگی را پشت سر نگذرانده اند ، آزاد هستند.

حداکثر محدودیت سنی تعیین شده باید با دوره ای برابر با خدمت سربازی واقعاً افزایش یافته و در هر صورت برای کسانی که از تاریخ 6 جولای 2017 ، خدمت داوطلبانه خدمت سربازی ، استخدام یا اهرم تمدید را انجام داده یا انجام داده اند ، بیش از سه سال افزایش یابد. .
برای ارائه درخواست برای شرکت ، داشتن مدرک دیپلم برای تحصیلات متوسطه ضروری است: درجه اول ، برای مکان های رزرو شده توسط داوطلبان توسط نیروهای مسلح. درجه دوم ، که امکان ثبت نام در دوره ها را برای دستیابی به موفقیت فراهم می کند
درجه ، برای سایر پست ها.

فرم درخواست شرکت در مسابقه ، که باید تا ساعت 12:00 در تاریخ 29 ژانویه 2021 ارسال شود ، باید به طور انحصاری از طریق روش آنلاین موجود در پورتال فعال در https://concorsi.gdf.gov.itپیروی از دستورالعملهای سیستم خودکار.

رقبایی که پس از ثبت نام در پورتال باید یک حساب ایمیل معتبر داشته باشند ، برای پر کردن فرم درخواست از طریق منطقه رزرو شده خود ، به فرم درخواست دسترسی خواهند داشت. در وب سایت فوق الذکر و از طریق اپلیکیشن موبایل Gdf Concorsi می توانید اطلاعات دقیق و کامل بیشتری راجع به مسابقه بدست آورید و آگهی را مشاهده کنید

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.