پسر 9 ساله در باری به دار آویخته می میرد ، او در مورد ردپای اجتماعی تحقیق می کند ، مانند مورد آنتونلا

[ad_1]

بعدازظهر امروز یک پسر 9 ساله در باری ، در خانه خود در منطقه سن ژیرولامو به دار آویخته شد. طبق اولین تحقیقات پلیس ، در سیگنال 118 مداخله شد ، این خودکشی است. دادستان های عادی و نوجوانان از ماجرا مطلع شدند.

این زنگ هشدار توسط والدین ایجاد شد ، آنها پسرش را پیدا کردند که بیهوش است و طنابی به گردن دارد. ماموران گروه های پرواز ، جوخه پرواز و پلیس علمی در محل حضور دارند. آنجلا ماریا موره ، دادستان وظیفه در باری ، دستور توقیف کلیه وسایل الکترونیکی در خانه ای را که کودک در آن مرده بود پیدا کرد.

از طریق دستگاه های الکترونیکی ، سعی خواهیم کرد ردیابی وجود داشته باشد که به بازیابی دقیقه قبل از حرکت کمک کند یا خیر. همانطور که در روزهای اخیر در پالرمو اتفاق افتاد ، امکان اتصال به بازی های آنلاین وجود داردجایی که آنتونلا کوچک در 10 سالگی به دلیل یک چالش دیوانه وار متولد TikTok درگذشت.

بنر آویز آنتونلا در بالکن مدرسه در پرز

باری فروچیو دو سالواتوره ، دادستان نوجوانان ، در پاسخ به آنسا در پاسخ به آنسا گفت: “در حال حاضر هیچ عنصری برای پیوند دادن این قسمت با بازی های آنلاین نداریم ، اما مطمئناً مشكلی در این بازی ها وجود دارد كه مدتی است در جریان است.” در مورد پرونده کودک انتظار می رود نتایج تحقیقات دستگاههای الکترونیکی توقیف شده در خانه.

“تاکنون هیچ مدرکی دال بر ارتباط این واقعیت با یک بازی وجود ندارد.”، دادستان را تکرار می کند ، اما ، این واقعیت را تأمل می کند که “این بازی ها ، ابتدا نهنگ آبی ، سپس Momo و حالا Tick Talk ، می توانند بسیار خطرناک باشند. باید در نظر بگیریم که روحیه تقلید برای گروه های سنی خاص بسیار شدید است. “

دی سالواتور ادامه داد: “این مشكل وجود دارد و همه گیر آن است.” تعداد موارد برش افزایش یافته است ، یعنی برش اندام با تیغ و اقدام به خودکشی با شرکت گروه های سنی که به طور فزاینده ای جوان تر هستند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *