پرتغال ، رئیس جمهور مارسلو Rebelo de Souza برای ویروس کرونا مثبت است

[ad_1]

رئیس جمهور پرتغال ، مارسلو Rebelo de Souza در مورد ویروس جدید کرونا مثبت بود و او کل برنامه انتخاباتی خود را لغو کرد ، دو هفته قبل از انتخابات ریاست جمهوری 24 ژانویه ، که به طور گسترده ترجیح داده می شود. رئیس جمهور 72 ساله “بدون علامت” است و در یک قسمت مسکونی از کاخ ریاست جمهوری در لیسبون منزوی شده است.

مبارزات انتخاباتی هفت کاندیدا که به طور رسمی از روز یکشنبه آغاز شد ، در حال حاضر به حداقل ممکن رسیده است. با 122 مرگ در 24 ساعت و نزدیک به 4000 نفر در بیمارستان بستری ، بیماری همه گیر Covid-19 در پرتغال روز دوشنبه به رکوردهای جدید رسید (برای 10 میلیون نفر) نخست وزیر آنتونیو کوستا گفت که دولت سوسیالیست در حال آماده سازی برای اعلام “چیزی بسیار شبیه به اولین محدودیت در ماه مارس” در روز چهارشنبه است.

رئیس دولت روز شنبه همچنین در جریان یک بحث انتخاباتی هشدار داد: “من فکر نمی کنم جایگزینی برای زندان عمومی وجود داشته باشد.” همه نظرسنجی ها انتخاب مجدد رئیس جمهور محافظه کار در دور اول رأی گیری را پیش بینی می کنند ، که با عدم وجود کاندیدای مورد حمایت رسمی سوسیالیست های حاکم مشخص می شود. روز چهارشنبه ، رئیس دولت چند ساعت در “انزوای اداری” وقتي فهميد كه يكي از اعضاي اطرافش نتيجه مثبتي دارد ، اما بعداً رئيس جمهور نتيجه منفي به دست آورد و به دليل تماس با بيمار در قرنطينه قرار نگرفت. یک فرد “کم خطر” در نظر گرفته می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.