پانینی ، 8 برچسب جدید به افتخار سوپرجام یووه و بهترین بازیکنان ماه

[ad_1]

پانینی هشت برچسب اضافی از مجموعه جدید “Calciatori 2021” ایجاد کرد. این برچسب ها برای تکمیل “فیلم قهرمانی” ، بخش ویژه ای از آلبوم که به شخصیت های اصلی و برجسته ترین های فصل از ابتدا تا جملات نهایی می دهد ، و همچنین بخش جدید “MVP” ( باارزش ترین بازیکنان) بهترین بازیکنان انتخاب شده توسط لگا سری A در فصل 21-2020. در مورد “فیلم قهرمانی” ، اولین برچسب پیروزی یوونتوس در Supercup PS5 را جشن گرفت ، و این نشان دهنده شادی تیم HCL است که عینک خود را به آسمان برمی دارد.

در عوض ، آنها به چهار مجسمه دیگر اختصاص یافته اند کریستیانو رونالدو به عنوان “بهترین گلزن” دور اول، آچراف حکیمی برای “عملکرد بالا” ، ماتیا زاكاگنی برای گل برجسته “سربار” ، كه در 3 ژانویه دیدار لا اسپزیا-ورونا را تعیین كرد و سرانجام در مبارزه برای بالای جدول بین میلان و اینتر با تصویر در صفحه اول “La Gazzetta dello Sport” از 25 ژانویه با عنوان شیوا “دربی تند و زننده”.

در مورد بخش “MVP” ، این سه برچسب به بازیکنان انتخاب شده توسط لیگ سری A در ماه های سپتامبر تا نوامبر 2020 اختصاص دارد: الخاندرو گومز ، زلاتان ابراهیموویچ و کریستیانو رونالدو

این هشت برچسب اضافی از مجموعه “Calciatori 2021” در روز شنبه 6 فوریه در یک بسته ویژه همراه با “Sportweek” و “La Gazzetta dello Sport” به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. به ترتیب برای 13 مارس و 5 ژوئن دو نسخه برچسب اضافی برنامه ریزی شده است. آنتونیو آلگرا ، مدیر بازار ایتالیا در پانینی توضیح داد: “این برچسب های خاص داستان فصل جاری را که با پنج برچسب اول از” فیلم قهرمانی “آغاز شد ، در بسته های فروخته شده در غرفه ها آغاز کردند ، ادامه داد.

در یک قهرمانی سخت مانند این ، شاید هیجان انگیزترین در طول ده سال ، نقش این عکسهای فوری – با ادغام بیشتر توسط برچسبهای کاملاً جدید “باارزش ترین بازیکنان” – اساسی شده و به ما امکان می دهد این فصل را در بهترین راه ممکن ، زمانی که چند سال دیگر این مجموعه دوباره در دست باشد.

آلبوم Calciatori Panini 60 سال را جشن می گیرد و مجموعه جدید 2020/21 را راه اندازی می کند

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.