پاداش نوزاد ، مالیات بر درآمد ، اجاره و کارگران فصلی: همه یارانه ها در ماه اکتبر پرداخت می شود

[ad_1]

پاداش نوزاد ، پاداش حقوق Irpef و پاداش کار فصلی برخی از یارانه های پرداخت شده در ماه اکتبر است.

جایزه نوزاد

پرداخت پاداش نوزاد از 10 تا 18 اکتبر انجام می شود. این مزایایی است که ماهانه برای کل مدت اولین سال تولد کودک یا فرزندخواندگی یا اجاره به رسمیت شناخته می شود. مبلغ اعطای پاداش نوزاد با توجه به ISEE واحد خانواده متفاوت است.

پاداش مالیات بر درآمد فردی

با این حال ، از 23 اکتبر ، INPS پرداخت پاداش Irpef را پرداخت کرده است. این مبلغ به طور مستقیم در فرم پرداخت می شود و مبلغ 100 یورو دارد. مشمولان کارمندانی هستند که شرایط درآمد تعیین شده توسط قانون را برآورده می کنند.

پاداش اجاره

پاداش ها و امتیازات مختلف در ماه اکتبر منقضی می شود و با پاداش اجاره شروع می شود ، که تا 6 اکتبر قابل مطالبه است. پاداش کاهش اجاره 2021 شامل مبلغی معادل 50 درصد از کل مبلغ مذاکرات مجدد کاهش یافته است و می تواند تا 1200 یورو برای هر صاحبخانه برسد. شرایط لازم برای ارسال درخواست به شرح زیر است: قرارداد اجاره باید تا 29 اکتبر 2020 در دسترس باشد. ملک باید محل اقامت اصلی مستاجر باشد. ملک باید در شهرداری با ولتاژ مسکن بالا قرار داشته باشد. قرارداد اجاره باید مجددا مورد مذاکره قرار گیرد تا اجاره بها برای تمام یا قسمتی از سال 2021 کاهش یابد. مذاکره مجدد با کاهش هزینه باید از طریق فرم RLI تا 31 دسامبر 2021 به آژانس درآمد اعلام شود. مذاکره مجدد باید در 25 دسامبر 2020 یا بعد از آن لازم الاجرا شود.

پاداش آبگرم

پاداش Terme به طور رسمی با چراغ سبز برای سوالات در وب سایت Invitalia معرفی شده است. پاداش Terme در اول اکتبر 2021 روز کلیک خود را اعلام کرد و پاداش 200 یورویی را برای پرداخت هزینه خدمات ارائه شده توسط مراکز سلامتی و آبگرم ارائه می دهد. برای دسترسی به پاداش نیازی به ارائه Isee ندارید.

پاداش تبلیغات

پاداش تبلیغاتی به شما امکان می دهد اعتبار مالیاتی مربوط به سرمایه گذاری های تبلیغاتی انجام شده در رسانه های اصلی را دریافت کنید. درخواست باید از طریق یک کانال ویژه در پرتال آژانس درآمد ارسال شود. با این حال ، مراقب انقلاب اول اکتبر باشید ، زیرا دسترسی به خدمات آنلاین آژانس در حال تغییر است. کل روش با انتشار (وب سایت اداره اطلاعات و انتشارات) لیست پذیرفته شدگان کمک هزینه پایان می یابد. اعتبار مالیاتی ممکن است به عنوان غرامت ، با استفاده از فرم F24 ، از پنجمین روز کاری پس از انتشار متقاضیان واجد شرایط استفاده شود. در این رابطه ، کد مالیات برای نشان دادن و استفاده به شرح زیر است: ‘6900’.

پاداش فاضلاب

درخواست های پاداش فاضلاب را می توان از 4 اکتبر ارسال کرد. این پاداش معادل 30 درصد هزینه های ضدعفونی رسانه ها و ابزارهای استفاده شده ، خرید تجهیزات حفاظتی شخصی و سایر وسایلی است که برای اطمینان از سلامت کارگران و مصرف کنندگان طراحی شده اند ، برای استفاده از تامپون برای COVID-19.

پاداش برای کارگران فصلی

این پاداش برای کارگران فصلی همچنین برای کارگران دوره ای و همچنین به اصطلاح سوارکاران ، یعنی کسانی که با تحویل منزل سروکار دارند ، در نظر گرفته شده است. فرصت دریافت 1600 یورو پاداش برای کارگران فصلی ، کسانی که در زمینه سرگرمی ، گردشگری و لباس شنا فعالیت می کنند ، در 30 دسامبر به پایان می رسد. شرط لازم برای دریافت پاداش این است که کار یک فرد شاغل در بخش گردشگری و آبگرم بین 1 ژانویه 2019 و 26 مه 2021 خاتمه یابد. همانطور که INPS توضیح می دهد ، برای دریافت پاداش 1600 نیاز است برای اثبات این که “آنها قراردادهای خود اشتغالی (اما هر از گاهی) همیشه در دوره 2019-2021 (ژانویه تا می) ، بدون شماره مالیات بر ارزش افزوده داشته و در” اشکال اجباری تامین اجتماعی “ثبت نشده اند.

پاداش برای کارگران آزاد کار

پاداش مشاغل آزاد شامل پرداخت INPS به مبلغ 2400 یورو است که به سه پرداخت ماهانه 800 یورو برای ماه های ژانویه ، فوریه و مارس تقسیم می شود ، به علاوه یک پاداش اضافی 1600 یورو برای آوریل ، مه و ژوئن. مودیان مالیاتی که قبلاً پاداش دریافت کرده اند ، آخرین اقساط را به صورت خودکار دریافت می کنند ، در حالی که بقیه باید یک برنامه معمولی ارائه دهند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *