ویروس کرونا و سیسیل در مناطق نارنجی سختگیرانه ترین اقدامات را تأیید می کنند

[ad_1]

انتخاب ریاضت اقتصادی در برابر Covid-19: ارزیابی شهروندان از سیسیل به رنگ “نارنجی”

70٪ مردم سیسیل از تصمیم محتاطانه درخواست شده توسط دولت موسومچی برای قرار دادن سیسیل در منطقه نارنجی از 11 ژانویه استقبال می کنند: امروزه شهروندان برای جلوگیری از افزایش بیشتر عفونت ها ، یک انتخاب ضروری می دانند. کمی کمتر از یک چهارم آن را اشتباه و بیش از حد می دانند. این را می توان از یک نظرسنجی انجام داد که در 24 ساعت گذشته توسط موسسه Demopolis انجام شده است ، که در آن تأثیر بر افکار عمومی منطقه در انتخاب دولت منطقه برای اجرای اقدامات سختگیرانه در سیسیل ، پس از افزایش اخیر منحنی عفونت پس از تعطیلات اندازه گیری می شود. امسال.

از نظر تحلیلی ، در میان سیسیلی ها ، پایبندی به انتخاب احتیاط آمیز زیاد است: 40٪ معتقدند که منطقه نارنجی برای این جزیره صحیح است. از ترس موج سوم بین ژانویه و فوریه ، یک سوم از مصاحبه شوندگان با ایجاد منطقه قرمز اقدامات مهار را بیشتر می کنند. 21٪ ترجیح می دهند سیسیل به جای محافظت از تحرک و فعالیتهای تولیدی ، به رنگ زرد رنگ شود.

“پیترو ونتو” مدیر دموپولیس توضیح می دهد: “نگرانی سیسیلیایی ها در مورد شیوع ویروس کرونا در جزیره” ، در روزهای گذشته از 75٪ در 22 دسامبر به 83٪ امروز رسیده است. به نظر می رسد انتخاب اقدامات سختگیرانه تر برای کنترل ویروس از نظر افکار عمومی و محافظت لازم از فعالیت واکسیناسیون تازه آغاز شده انگیزه دارد: برای بیش از 7 نفر از 10 سیسیلیایی ، ورود واکسن ها علیه Covid یک فرصت عالی برای فرار از بیماری همه گیر است. 2021 “

مصوبه رئیس جمهور منطقه: اقدامات جدید برای محدود کردن ویروس

در مورد انتخابات نهادی که در ساعات اخیر توسط وزارت بهداشت و دولت منطقه ای برای مقابله با بیماری همه گیر اضطراری و با ایجاد منطقه “نارنجی تقویت شده” در افکار عمومی سیسیلی اتفاق نظر زیادی وجود دارد. خط ریاضت اقتصادی مربوط به کسانی که به این جزیره می رسند تقریباً از هر 10 سیسیلی مشترک است. 78٪ از مصاحبه شوندگان از انتخاب ارائه شده به دستور رئیس جمهور منطقه موسومچی برای ادامه تجربه تحقق یافته برای تعطیلات در پایان سال ، با حفظ نمایش هدفمند Covid برای ورود به سیسیل (با “الزام به پیروی و تامپون)” قدردانی می کنند. اگرچه این اقدامات مداخله ای است که تأثیر زیادی بر ساختار اجتماعی دارد ، اما اقدامات پیش بینی شده توسط دولت منطقه برای مدارس در سیسیل نیز مشترک است. 60٪ از تصمیم برای نگه داشتن بچه های کوچک در خانه قدردانی می کنند ، با آموزش از راه دور تا 16 ژانویه برای مدارس ابتدایی و متوسطه ، که با صلاحدید شهرداران قابل تمدید است. بیش از 7 نفر از 10 سیسیلیایی که Demopolis با آنها مصاحبه کرده است موافقت می کنند DAD را تا 30 ژانویه برای دبیرستان ها و دانشگاه ها پشتیبانی کنند.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *