ویروس کرونا ویروس انگلیسی در حال تغییر است: اولین موارد عفونت مجدد ، مسری تر و کشنده تر است

[ad_1]

در حالی که در ایتالیا از آستانه 90،000 تلفات رسمی Covid عبور شده است (90،241) ، شیوع انواع ویروس کرونا نگران کننده است. جهش در ویروس سریعتر از جمعیت قابل واکسیناسیون است ، به طوری که در ایالات متحده ، روچل والنسکی ، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (Cdc) ، آژانس فدرال پیشگیری از بیماری ، گفت: “همیشه به نظر می رسد متغیر ویروس کرونا ویروس انگلیسی ، که به آن “B.1.1.7” نیز می گویند ، کشنده تر از سویه اصلی ویروس است. “وی تأکید کرد که تأثیر واکسن ها در برابر این گزینه ها باید منتظر بماند.
والتر ریکیاردی ، مشاور وزیر بهداشت روبرتو اسپرانزا ، گفت که او با همکاران انگلیسی صحبت کرده است آلودگی و کشندگی بیشتر نسخه انگلیسی را تأیید کرد. نه تنها این: “این در بین جوانان بیش از گذشته در حال شیوع است.” “هنوز هم با واکسن های موجود خنثی می شود ، اما بیشتر تغییر می کند. ما باید با واکسیناسیون عجله کنیم ، “ریکیاردی گفت.

رئیس جمهور ، گیمبه نینو کارتابلوتا ، در مورد درصد افزایش موارد جدید در Abruzzo ، Campania ، Liguria ، Molise ، Piedmont ، استان خودمختار بولزانو ، استان خودمختار ترنتو ، توسکانی و آمبریا تأکید کرد: “این نشانه هایی است که توجه جدید را جلب می کند. گزینه ها ، بهبود توالی ویروس ها هنگام افزایش غیر طبیعی در موارد جدید “.

مدیر آزمایشگاه ژنتیک مولکولی – آزمایش Covid-19 در دانشگاه Chieti ، Liborio Stupia ، زنگ هشدار را ایجاد کرد ، بنابراین توضیح داد که افزایش موارد در این منطقه: “ما تخمین می زنیم که 40٪ موارد ویروس کرونا در Pescara در چند روز گذشته به دلیل وجود یک نوع ، به احتمال زیاد به انگلیسی ، که به سرعت در منطقه در حال گردش است. این ممکن است توضیحی برای افزایش تعداد باشد “.

در Abruzzo ، اولین مورد نسخه انگلیسی ، که توسط متخصصان بازسازی شد ، از نیمه اول دسامبر مربوط می شود. سپس این گزینه بخصوص در استان کیتی به سرعت در گردش است. فقط در گواردیاگرل ، شهری در منطقه کییتی با 9000 نفر سکنه ، حدود چهل عفونت رخ داده است. و اولین موارد عفونت مجدد وجود دارد. اکنون که اطلاعات در منطقه Pescara به سرعت در حال رشد است ، این نگرانی وجود دارد که منشا بسیاری از عفونت ها باشد.

در همین حال ، WHO نگرانی هایی را درباره نسخه آفریقای جنوبی مطرح کرده است: “ویروس سریعتر منتقل می شود و سیستم های بهداشتی ممکن است مشکلات بیشتری داشته باشند. اما بیش از همه ، گزارش های اولیه نشان می دهد که خطر عفونت مجدد با این جهش وجود دارد.” در همین حال ، اولین ایتالیایی متقاضی نسخه آفریقای جنوبی همچنان تحت مراقبتهای ویژه در وارسه است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.