ویروس کرونا ویروس ، یک منطقه قرمز با طیف در سراسر سیسیل: نگرانی در مورد اثر کریسمس بر عفونت ها

[ad_1]

نلو موسومه چی بعد از ظهر جمعه با ارائه رژیم جدید سیسیل که از امروز در حال تبدیل شدن به یک منطقه تقویت شده نارنجی است ، آن را گفت. رئیس منطقه با اشاره به آنچه در تعطیلات کریسمس رخ داد ، گفت: “بی نظمی بیش از حد برخی از مردم سیسیلیا”.

کارشناسان بیشتر می ترسند “جلوه کریسمسآنها هشدار می دهند: “در مورد روند عفونت ها. اما اگر برای ارزیابی دقیق تأثیر تعطیلات در منحنی اپیدمی ، باید حداقل هفته دیگر صبر كنیم ، این سناریو دیگر هیچ چیز خوبی را نشان نمی دهد. اعداد همچنان بالا هستند.

از طرف دیگر ، سیسیل سومین منطقه با بیشترین تعداد ویروس کرونا ویروس جدید است ، 1839 ، فقط سه برابر کمتر از جمعه گذشته و برای دومین بار در چهار روز برای اولین بار در ایتالیا برای میزان مثبت بودن، که از 17.4 به 17.6 درصد افزایش می یابد.

در حالی که در سطح کشور میزان مثبت بودن نسبت به موارد جدید 11.6٪ ، -0.9 compared نسبت به روز قبل است.

روز گذشته موسومچی قفل در مسینا ، کاستل دی جودیکا و راماکا را تا 31 ژانویه تحمیل کرد ، اما چنین است برای کل سیسیل ، طیف منطقه قرمز در حال نزدیک شدن است. این امر به سهم عفونت های هفته آینده و اجلاس با فرمانداران آنچی و اوپی بستگی دارد که فردا توسط وزیر منطقه ای فرانچسکو بوکا برگزار می شود و اقدامات برای Dpcm جدید در دستور کار است. از 16 ژانویه لازم الاجرا می شود.

در حقیقت ، ممکن است در جدول تعیین موقعیت مناطق در سه باند خطر وجود داشته باشد ، همانطور که قبلاً توسط موسسه اجرایی بهداشت (Iss) به مدیر اجرایی پیشنهاد شده است: اگر نتایج مثبت هفتگی بیشتر باشد ، منطقه قرمز را به طور خودکار فعال کنید. بزرگتر از 250 در 100 هزار نفر. البته سیسیل هنوز در این سطح نیست ، اما رسیدن به آنها خیلی دور نیست و به نظر می رسد منحنی دائماً در حال افزایش است.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *