ویروس کرونا ویروس ، میوزو (Cts): “منطقه زرد به معنای نرمال نیست. وقتی جمع شد ، منحنی بالا می رود”

[ad_1]

بازگشت به منطقه زرد “به معنای طبیعی بودن نیست”. لازم است “از اضافات اجتناب شود” ، زیرا “یک خطر کاملاً واقعی وجود دارد که منحنی سریعاً به اعدادی تبدیل شود که مدیریت آنها دشوار است”. هماهنگ کننده CTS چنین می گوید آگوستینو میوزو با تأکید بر اینکه یادآوری آنچه در تابستان گذشته اتفاق افتاد ضروری است که “انتظار می رود بسیاری از آنها به حالت عادی برگردند بدون اینکه بفهمند ویروس مانند امروز در اطراف ماست”.

سپتامبر گذشته ، میوزو تکرار کرد ، “ما دیدیم که منحنی به سرعت روی اعداد قابل کنترل شلیک می کند” و “امروز این خطر هنوز کاملاً واقعی است” ، گزینه های “ناشناخته” را فراموش نکرد ، که در مورد آنها حضور کمی در مورد آنها وجود دارد قلمرو اما به اندازه کافی برای سرعت انتشار آنها ».

بنابراین ، هماهنگ کننده CTS نتیجه گیری می کند ، “بازگشت به منطقه زرد به معنای طبیعی بودن نیست جلساتی که روز گذشته مشاهده شد ، تنها پیش شرط نیاز به تحریک ، هرچند قابل درک ، برای بازگشت به زندگی روزمره به نظر می رسد. که متأسفانه هنوز توانایی پرداخت آن را نداریم. “

در مبارزات واکسیناسیون دسته جمعی ، استفاده از پزشکان عمومی “که دهه های زیادی توسط سیاستهایی که به سایر بخشهای بهداشتی در کشور ما امتیاز می دهند نادیده گرفته می شود” ، “باید یک اولویت مطلق تلقی شود” ، تأکید کرد: اولویت اصلی برای سازماندهی یک کمپین واکسیناسیون گسترده. ” لازم است “برای حمایت از این کمپین ، با توجه ویژه به ترمیم داروهای محلی ، در منابع انسانی ، مالی و سیاسی سرمایه گذاری شود.”

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.