ویروس کرونا ویروس ، منحنی به سیسیل برمی گردد: ممنوعیت سفر جدید ، اسکی در کوه اتنا

[ad_1]

منحنی اپیدمی ویروس کرونا دوباره در حال افزایش است. با این حال ، پدیده ای که کل ایتالیا را به روشی ناهمگن شامل نمی شود. به عنوان مثال ، در سیسیل ، فقط دیروز تعداد موارد جدید دوباره شروع به افزایش کرد ، اما این کار غیرقابل مقاومت بود ، و جزیره را از نظر عفونت در یک روز به مقام اول ایتالیا برگرداند. تفاوت بین استانها بین پالرمو با 391 مورد و بقیه روشن است. دیروز کاتانیا با 165 مورد دوم ، تراپانی با 145 مورد سوم شد.

همچنین تعداد کشته شدگان نیز مجدداً افزایش یافته است ، در 24 ساعت گذشته 37 نفر کشته شده و به 3545 نفر رسیده است. خبر خوب کاهش بستری شدن در بیمارستانها ، به ویژه در مراقبت های ویژه است.

و برای رسیدگی به وضعیت اضطراری کوید در سیسیل ، که از روز دوشنبه در منطقه نارنجی است ، این منطقه تعدادی از اقدامات اضطراری را اجرا می کند. شروع کار با چراغ سبز برای کارمندان جدید در بهداشت عمومی سیسیلی به لطف افزایش سقف هزینه های کارکنان تقریباً 100 میلیون یورویی ، اعلام شده توسط اتحادیه های اتحادیه کنفدراسیون. 98.4 میلیون یورو دیگر مربوط به حداکثر روش مناقصه برای تهیه دستکش های جراحی و غیر جراحی برای شرکت های بهداشتی و درمانی است. به مدارس سیسیلی 26.4 میلیون برای خرید و نصب تجهیزات دیجیتال و برای بازآموزی محیط مدرسه برای اطمینان از ایمنی و فاصله فردی اختصاص داده شده است. سرانجام ، یک چراغ سبز در کمیته بودجه ارس بر روی پیش نویس مصوبه ، که وام های تخفیف و یارانه ای را برای شماره های مالیات بر ارزش افزوده فعال شده در سال 2020 فراهم می کند ، که قبلا از این کمک ها خارج شده بودند.

ویروس کرونا ویروس ، سیسیل با توجه به تعداد موارد جدید ابتدا به ایتالیا برمی گردد: نزدیک به هزار مورد

تست های موشکی

یک واقعیت وجود دارد که از مطالعات اخیر برمی آید: آزمایش های مولکولی از 15 ژانویه سال گذشته ، هنگامی که آزمایشات آنتی ژن با تعداد کل مولکولی در بولتن روزانه وزارت بهداشت در نظر گرفته شد ، در همه مناطق کاهش یافته است. این از تجزیه و تحلیل داده ها ، ملی و مناطق مختلف ، بر اساس داده های گزارش شده در بولتن وزارت به دست می آید.
با توجه به حساسیت پایین آزمایشات سریع آنتی ژن (مثبت مثبت 0.8٪) در مقایسه با مولکولی (مثبت مثبت 8٪) ، نتیجه این است که “ما تصویر اشتباهی از تصویر اپیدمیولوژیک ایتالیا ایجاد می کنیم: ما روزانه در مورد همه صحبت می کنیم از نژاد که وجود ندارد “، گفت: ویروس شناس ، فرانچسکو بروکلو ، از دانشگاه بایکوکا از دانشگاه میلان.

به گفته ویروس شناس در برخی مناطق ، رسیدن آزمایشات سریع بی ربط است ، اما دیگران “به جای آنکه آزمایش های مولکولی را به شدت نابود کنند” ، همچنین پیدمونت (2/37 درصد) و سیسیل (1/37 درصد)

اسکی و منع حرکت

آسانسورهای اسکی می توانند در 15 فوریه مجدداً فعال شوند ، به لطف تصمیمی که جمعه آینده انتظار می رود ، زمانی که CTS برای تجزیه و تحلیل پروتکل جدید پیشنهادی فرمانداران تشکیل جلسه می دهد. اما برای همان تاریخ ، دولت در حال ارزیابی تمدید مصوبه ممنوعیت جابجایی بین مناطق ، بدون در نظر گرفتن رنگ است ، قانونی که بخشی را که قبلاً در بحران است مجازات کند.

در حقیقت ، اگر به نظر می رسد که نشانه متخصصان اجازه باز کردن گیاهان در مناطق زرد است ، اما نه در مناطق نارنجی – همانطور که توسط مناطق پیشنهاد شده است – یا به وضوح در مناطق قرمز ، ادامه توقف سفر بین مناطق طرفداران خود را به “گردشگری زمستانی مجاورت” محدود می کند.

در حال حاضر ، با ایتالیا تقریبا به طور کامل زرد ، تنها مناطق و استانهایی که هنوز در نوار نارنجی هستند و در این جبهه مجازات می شوند ، بولزانو و سیسیل هستند ، جایی که هر ساله قبل از همه گیری ، کوه اتنا همیشه در این دوره گردشگران را به خود جلب کرده است. علاوه بر رنگها ، کمیته علمی فنی می تواند اقدامات مناسبی را برای مدیریت جریان اسکی ، به ویژه برای مناطق بزرگتر اسکی ، مناطقی که بین مناطق مختلف یا استانهای خودمختار که در پروتکل ذکر نشده اند ، گسترش دهد.
در هر صورت ، حداقل تا زمان انقضا Dpcm ، برنامه ریزی شده برای 5 مارس ، هیچ گونه آسایشی از جنبش نخواهید داشت. همه چیز با توجه به روند عفونت تعیین می شود ، اما عامل ناشناخته برنامه واکسن نیز سنگین است ، که در چند ساعت آینده بروزرسانی دیگری انجام می شود.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *