ویروس کرونا ویروس ، سیسیل سومین مورد عفونت: اجلاس سران در منطقه ، محدودیت های احتمالی جدید بعد از بفانا

[ad_1]

عفونت های ویروس کرونا در سیسیل در حال افزایش است و نگرانی ها در مورد سرنوشت منطقه در روزهای آینده بیشتر می شود ، هنگامی که لازم است در مورد باندهای دارای محدودیت نسبی تصمیم گیری شود ، “منطقه قرمز ، منطقه نارنجی و زرد” شناخته شده است. در این جزیره ، 1576 مورد مثبت مثبت از 9537 تامپون تیمار شده در 24 ساعت گذشته با درصد 16.5٪ ثبت شده است. این منطقه پس از ونتو (3151) و لاتزیو (1719) در تعداد موارد در ایتالیا رتبه سوم را دارد.

تعداد کشته شدگان در 24 ساعت گذشته 36 مورد است که از زمان شروع شیوع بیماری در مجموع 2564 کشته داشته است. تعداد کل افراد آلوده 37426 نفر است که 848 مورد افزایش دارد. بستری شدن در بیماران Covid نیز در حال افزایش است: 1388 ، 21 مورد بیشتر از دیروز ، که 190 مورد در مراقبت های ویژه. 692 مورد درمان قرار گرفت. توزیع توسط استان مجدداً کاتانیا را با 396 موقعیت مثبت مشاهده کرد و پس از آن پالرمو با 383 ، مسینا 222 ، راگوسا 47 ، تراپانی 286 ، سیراکیوز 48 ، کالتانیستتا 132 ، آگریجنتو 39 ، آنا 23 قرار گرفت.

وضعیت قطعاً با افزایش تمام پارامترها مطلوب نیست: عفونت بیشتر ، بستری شدن بیشتر در بیمارستان (اگرچه در حال حاضر کمتر از اوج هفته های اخیر است) ، طبق برخی تخمین ها ، Rt افزایش می یابد. بدیهی است که نظارت در سطح ملی بسیاری از شاخص های دیگر از جمله میزان اشغال تخت را پوشش خواهد داد. اما این واقعیت که ویروس در حال حاضر در سیسیل به سرعت در حال گسترش است ، با نسبت مثبت / تامپون در بالاترین سطح و علی رغم محدودیت های کریسمس ، بیش از یک نگرانی ایجاد می کند. تعطیلات کریسمس از این نظر چیز خوبی برای سیسیل به ارمغان نیاورده است.

ویروس کرونا ، در سیسیل بولتن دوباره ترسناک است.  این اعداد امروز است: موارد بیشتر ، مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان

وضعیت دشوار منطقه مورد توجه قرار خواهد گرفت طی جلسه کمیته فنی – علمی منطقه ای. این جلسه برای بحث در مورد نوسازی مدارس و ارزیابی هرگونه ابتکار مفید تشکیل شده است ، همچنین با توجه به انقضا اقدامات محدود کننده در دستورالعمل رئیس جمهور منطقه نلو موسومچی ، که تا 7 ژانویه سال آینده اعمال می شود. روبرتو لاگالا و روگرو رازا ، مشاوران منطقه ای ، به ترتیب برای آموزش و بهداشت ، نیز در این نشست با متخصصان شرکت خواهند کرد.

در همین حال ، فعالیت واکسیناسیون با سرعت بالایی ادامه دارد: بیش از 18000 نفر قبلاً واکسینه شده اند. به طور خاص ، روز گذشته در مجموع 8169 دوز Pfizer-Biontech در سراسر منطقه استفاده شد. واکسیناسیون همچنین در Oasi Maria Santissima di Troina ، م instسسه ای در Enes آغاز شده است ، که افراد معلول شدید را در خود جای داده است ، که در بهار سال 2019 به دلیل تعداد زیادی از عفونت های ثبت شده در این ساختمان ، “منطقه قرمز” اعلام شد. شیوع هشت فرد مثبت ویروس کرونا نیز در یک مituteسسه مذهبی در Trapani Birgi ، زیارتگاه اپرای بانوی فاطیما در حال توسعه است. علاوه بر موارد مذهبی (4 کشیش و 3 راهبه) ، تامپون ابدی نیز مثبت ظاهر شد که نیاز به بستری شدن در بیمارستان داشت.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *