ویروس کرونا ویروس ، “بدون زنگ هشدار برای پرداخت حقوق بازنشستگی و سایر مزایا”

[ad_1]

در مورد حساب های INPS ، “هیچ زنگ خطر برای پرداخت حقوق بازنشستگی و سایر مزایای م fromسسه وجود ندارد، که می تواند از طریق استفاده از منابع دولتی تأمین شود ، بر اساس ابزارهای مختلفی که توسط قانون در دسترس آنها قرار گرفته است. ‘ صندوق بازنشستگی این موضوع را در یادداشتی بیان می کند.

در سال 2020 ، “قانونگذار پیش بینی کرد INPS برخی از اقدامات اقتصادی را با هدف مقابله با اثرات اقتصادی همه گیر (منابع اضافی ساده ، کمک هزینه های همبستگی ، Naspi ، مرخصی استعلاجی و غیره) با منابع مالی خود تأمین کند. در همان زمان ، به دلیل انقباض فعالیت های تولیدی و به تعویق انداختن شرایط پرداخت سهم ، به منظور تأمین نیازهای مالی شرکت ها و کارگران خوداشتغال ، درآمد کمتری از مشارکت ها ثبت شد. روزنامه می نویسد.

ارزیابی این تأثیرات “در بودجه 2020 و بودجه 2021 که به ترتیب در تاریخ 1 اکتبر و 29 دسامبر 2020 به تصویب هیئت های نظارت و مدیریت م approvedسسه رسیده اند (اسناد موجود در وب سایت INPS ، در” صورت های مالی ، گزارش ها و جریان های نقدی) ” بخش).

درآمد از تابعیت ، پرداخت در ژانویه می آید ، اما کسانی هستند که قبلاً اعتبار دریافت کرده اند

علاوه بر این ، باید توجه داشت که روند در سال 2020 ، هم از نظر پرداخت و هم از نظر وصول ، به طور چشمگیری بهتر است در مورد پیش بینی های مندرج در آن صورت های مالی. برای اطمینان از نظارت بر وضعیت مالی خود ، موسسه پیشرفت پرداخت ها و وصول ها را به طور مداوم به وزارت اقتصاد و دارایی انتقال می دهد “، نتیجه گیری INPS.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *