ویروس کرونا ویروس ، آزمایشات ماهانه سیسیل بر روی کارکنان مدرسه و غربالگری نمونه ها بر روی دانش آموزان

[ad_1]

نمونه غربالگری دانش آموزان و آزمایشات ماهانه کارکنان مدرسه برای محدود کردن شیوع ویروس در سیسیل. این استراتژی معرفی شده توسط دولت موسومسی برای اطمینان از کنترل و ایمنی در از سرگیری فعالیت های مدرسه ، حتی در دبیرستان ها است. نامه بخشنامه ای از طرف اداره بهداشت منطقه ای ، در توافق با اداره آموزش منطقه ای ، به مدیران کل 9 نهاد بهداشتی استان ، به کمیسرهای Covid در کاتانیا ، مسینا و پالرمو ، به Anci Sicilia و به مدیر اداره ارسال شد. دفتر مدارس منطقه ای برای راه اندازی ابزارهای کافی برای نظارت بر توسعه همه گیری و تقویت ظرفیت سیستم بهداشتی برای رهگیری و ردیابی فوری شیوع.

از ASP خواسته می شود تا برنامه نظارت و غربالگری را برای کنترل عفونت از طریق نظارت فعال بر جمعیت مدارس از طریق واحدهای پشتیبانی مداوم مدارس ویژه (USCAS) تهیه کنند.

به طور خاص ، هر ASP قادر خواهد بود فعالیت های غربالگری دوره ای را در موسسات در رابطه با داده های اپیدمیولوژیک در اختیار خود و تا سطح فرضی خطر اولویت سلامتی ارتقا دهد. برای دانش آموزان دبیرستانی که از روز دوشنبه ، 8 فوریه با 50 درصد به کلاس برمی گردند ، برای شناسایی همه ناقلین بدون علامت نمونه گیری دوره ای انجام می شود: از طریق آزمایش های آنتی ژنیکی که به طور همزمان انجام می شوند و با گذشت زمان تکرار می شوند ، می توان گروه های کوچکی از کودکان را به طور منظم مشاهده کرد مبنا ASP با توافق با م institutionsسسات آموزشی ، تأسیسات یا مدارس ، برنامه هایی را برای غربالگری سرزمین تدوین می کند.

در همان زمان ، پیشنهاد غربالگری با انجام آزمایشات آنتی ژنیک در دستگاه (با دسترسی ویژه) ، حداقل یک بار در ماه ، به کارکنان مدرسه ، معلمان و غیر معلمان خطاب می شود.

روگرو رزا ، مشاور منطقه ای گفت: “به دنبال تعهدات متعهد شده توسط دولت موسومسی ، ما یک فرایند نظارت فعال را آغاز کرده ایم ، از Asp از طریق USCAS شروع می شود ، و ما قصد داریم اطمینان حاصل کنیم که از سرگیری ایمن آموزش در حضور ، نگرانی های خانواده را برطرف می کنیم.” .

روبرتو لاگالا ، مشاور منطقه ای در آموزش و پرورش گفت: “به لطف همکاری بین دو بخش و به طور گسترده توسط اپراتورهای مدارس و خانواده ها ، دولت منطقه متعهد شده است که بالاترین و ممکن ترین سطح ایمنی بهداشت را در محیط مدرسه تأمین کند.” مکانهای عاری از Covid است ، بنابراین تعهد و مسئولیت همه باید به خاطر سپرده شود ، در حالی که رفتارهای دقیق و صحیح حتی بالاتر از همه در خارج از مدارس حفظ می شود »

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *