ویروس کرونا غیرقابل توقف است ، قهرمانی سیسیل: اوج مثبت در پالرمو

[ad_1]

داده های هشدار دهنده در سیسیل ، منطقه ای که امروز ثبت شده است رکورد 1913 عفونت جدید در 24 ساعت. در مقایسه با 10 هزار تامپون ، که باعث می شود شاخص مثبت به 17.8 درصد برسد. ارقامی که جامعه و همچنین شهرداران را نگران می کند ، به ویژه اگر آخرین داده ها تجزیه و تحلیل شود: از چند روز پیش ، سیسیل دارای مقادیری است که به وضوح بالاتر از میانگین ملی است. کافی است بگوییم که امروز این درصد 17.8 درصد در مقایسه با 10.05 درصد است. به عنوان مثال ، لومباردی ، 15964 تامپون مثبت کمتر از سیسیل ، 1146 با درصد 7.2٪ ثبت کرده است. مثال دیگر لاتزیو است که 1338 عفونت جدید را از 13201 تامپون ثبت کرده است (درصد مثبت 10.5٪).

در پالرمو ، در میان چیزهای دیگر ، امروز رونق مثبت وجود دارد: 582 مورد. بعد از پایتخت کاتانیا با 486 و مسینا با 331 قرار دارد.

و اگر فراوانی موارد در هفت روز گذشته را برای هر صد هزار نفر تجزیه و تحلیل کنیم ، با مقایسه ارقام با سایر مناطق ، وضعیت به همان اندازه نگران کننده است.

ویروس کرونا ، افزایش عفونت ها: تراپانی و پالرمو از اولین استانهای ایتالیا در هفته گذشته است

به عنوان مثال ، میزان بروز در استان پالرمو بسیار بیشتر از شهرهای لومبارد است. پایتخت سیسیل 260 است در حالی که میلان 125. ونتو و فریولی ونزیا جولیا وضعیت بدتری دارند. از 107 استان 72 استان وجود دارد که نسبت به هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشته اند و در میان آنها سیسیلیایی ها هستند. استان مسینا با 335 یکی از استانهایی است که بدترین تعداد را ثبت کرده و پس از آن قرار دارد کاتانیا با 282 ، سیراکوس با 264 و سپس پالرمو با 260.

ویروس کرونا در سیسیل در حال جنجال است و آخرین داده ها آن را به منطقه قرمز نزدیک می کند ، خطی که در صورت تصویب این قانون مستقیماً سقوط می کند ، که تقریباً مسدود کردن استانها با 250 مورد در هر 100 هزار نفر را فراهم می کند. قانونی که باید در Dpcm بعدی وجود داشته باشد ، اما مناطق با آن مخالفت کنند.

چند روز است که شهردار پالرمو خواستار منطقه قرمز برای پایتخت است اما التماسات او اکنون بی پاسخ مانده بود. و فقط لئولوکا اورلاندو نیست که این نوع معیارها را می خواهد. حتی شهردار Gela و کمیساریای فوق العاده Mistreta نیز بر محاصره اصرار دارند. امروز ، شهردار نیسانو حکمی را از دولت دریافت کرد که بدین ترتیب منطقه قرمز ایجاد شد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *