ویروس کرونا در سیسیل فراتر از تاریک ترین ماه است: موارد کمتر و بستری در بیمارستان ، اما قربانیان هنوز سقوط نمی کنند

[ad_1]

آهی از آرامش و نشانه ای از امید به آینده: ژانویه در سیسیل با داده های راحت در مورد اپیدمی ویروس کرونا به پایان می رسد.

ارقام مربوط به هفته آخر ماه (25 تا 31 ژانویه) آنچه در بولتن های روزانه نشان داده شده است را تأیید می کند ، وضعیتی که پس از شروع وحشتناک سال 2021 تحت برنامه اپیدمی در جزیره ، منطقه ای که ممکن است تبدیل شده باشد ، بهبود قابل توجهی پیدا کرده است. از سخت ترین.

در ماه اول 2021 ، سیسیل اوج عفونتهای روزانه خود را ثبت کرد (1969 مثبت در 13 ژانویه)، پذیرش در مراقبت های ویژه به 232 نفر رسید (دور از رکورد 253 در نوامبر نیست) ، در حالی که در بخش های کوید حداکثر به 1459 بیمار رسید. ژانویه سیاه ، که به بایگانی می رود ، اما سیگنال های مثبتی می دهد.

ویروس کرونا ویروس در سیسیل ، روند نزولی خود را ادامه می دهد: کاهش عفونت ها و کمترین میزان مثبت در ایتالیا

در 7 روز گذشته ، این جزیره 6351 مورد جدید Covid را ثبت کرده است (هفتم در ایتالیا از نظر تعداد عفونت) ، در هفته گذشته 9،023 نفر وجود داشت. بروز 100000 نفر بیشتر از 182 نفر به 128 نفر کاهش یافت و تعداد افراد بهبودیافته نیز به طور قابل توجهی افزایش یافت: از 7557 نفر در هفته 18-24 ژانویه تا 11،464 در حال حاضر به اتمام رسیده است.

منحنی در حال کاهش است و بیمارستان ها نیز سود می برند: سرانجام ، میزان مصرف نیز کاهش یافت ، 23 بیمار کمتر از هفته گذشته در مراقبت های ویژه بستری شدند و حتی 109 بیمار کمتر در بخش های کوید بستری شدند.

کنترل اجرای قانون توسط Covid

متأسفانه ، تنها تفاوت اطلاعات مربوط به مرگ و میر است که از 237 به 252 افزایش یافته است. با این حال ، این انتظار می رفت ، با توجه به اینکه ، همانطور که از ابتدای شیوع بیماری همه گیر شناخته شده است ، افزایش تلفات تنها چند هفته پس از افزایش عفونت ها رخ می دهد. بنابراین منطقی است که در روزهای آینده انتظار مرگ و میر کمتری داشته باشیم.

سرانجام ، نگاهی به وضعیت روستایی. در طول ماه ، سیسیلی ها اغلب بالاترین نرخ رشد عفونت ها را ثبت می کنند ، اما در خلاصه امروز هفته ، تنها یک نفر در 10 مورد از بزرگترین افزایش ها قرار دارد. این Trapani است (در مکان نهم) ، که البته علائم بهبودی نیز مانند هشت استان جزیره دیگر دارد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *