ویروس کرونا در سیسیل با تولید ماسک های Ffp3: این اولین گیاه در جنوب ایتالیا است

[ad_1]

اولین کارخانه تولید ماسکهای Ffp3 در جنوب ایتالیا به تولید کامل رسید. این کارخانه در کارینی واقع شده است ، در منطقه ای که زمانی به کالر سابق تعلق داشت ، جایی که موجودی انبار تولید می شد و توسط گروه مونتالبانو ، که بخشی از مرکز MihS-Industrie Meccatronica Sicilia است ، تصرف شد. علاوه بر Montalbano ، Puleo در Marsala و Hotaly در منطقه صنعتی متعلق به شرکت جدیدی هستند که در این منطقه تأسیس شده است تا از تأمین کل زنجیره مراقبت های بهداشتی سیسیل از تجهیزات حفاظت و ایمنی Covid پشتیبانی کند. کاتانیا Ffp3 توسط Inail تأیید شده است ، بنابراین خطوط آماده شده در چند ماه با ظرفیت کامل تولید می شوند. گیاهان ظرفیت تولید دارند روزی 20 هزار قطعه.

اگر Ffp2 حداقل 94٪ از ذرات موجود در هوا را فیلتر کند ، ظرفیت فیلتر Ffp3 99٪ است. آنتونلو مینئو ، رئیس جمهور ، گفت: “این یک شرط بندی موفقیت آمیز دیگر است ، MihS Polo یک گل سرسبد در چشم انداز صنعتی کشور و با ارزش افزوده بسیار بالا است ، با توجه به اینکه در سرزمین زیبایی مانند سیسیل ما متولد شده است ، اما برای بسیاری پیچیده است.” از Meccatronica Sicilia – شرکتها با اعتقاد به نیاز به تولید دستگاههای ایمنی در ارتفاع درست در فاز که در مورد موج سوم Covid صحبت می کنند ، به سرمایه گذاری خود ادامه می دهند.

تلاشهای روزمره “این امکان را فراهم کرد که دهها شغل حفظ شود و سایر مشاغل ایجاد شود ، علی رغم این واقعیت که بازار هنوز توسط داروی Dpi تولید می شود ، ساخت چین ، بدون هیچ گونه تضمینی برای سلامت عمومی. ما از نهادها می خواهیم که این تلاشها را افزایش دهند.” AGI

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *