ویروس کرونا در سیسیل ، داده ها پایین است ، اما یک قفل تاریک وجود دارد: جنجال سیاسی

[ad_1]

داده های روزانه Covid-19 در سیسیل در حال سقوط است: 1230 نتیجه مثبت جدید با 21609 تامپون تیمار شده با فرکانس 5.7٪ مقایسه می شود. این جزیره از نظر آلودگی بین مناطق ، از مکان دوم به پنجم می لغزد. قربانیان در 24 ساعت گذشته 28 نفر هستند.

پس از رونق بهبودی دیروز ، کل نتایج مثبت مثبت 46898 نفر با افزایش 191 مورد است (2،269). یک هزار و 657 بستری در بیمارستان ها وجود دارد که 17 مورد کمتر از دیروز است که 221 مورد تحت مراقبت های ویژه ، 6 مورد بیشتر از دیروز است.

ولی کاهش داده ها از تمرکز نمی کاهد. و رئیس منطقه سیسیل ، نلو موسومه چی ، نگرانی هایی را مطرح می کند و در صورت نتایج هنوز منفی ، نه تنها باقی ماندن سیسیل به عنوان یک منطقه قرمز ، بلکه احتمال خطر قفل محدود کننده قوی ، “مانند بهار گذشته”.

فرماندار گفت: “ما نگران هستیم ، كه حق زندگی در اولویت است و اگر بیماری تا پایان ماه فروكش نكند ، ما در توافق با دولت ملی اقدامات محدود كننده دیگری را اتخاذ خواهیم كرد و حاكم نیستیم از احتمال قفل شدن بسیار نگران است زیرا سیسیلی ها جدی بودن لحظه را درک نکرده اند: فقط به عکس ها و فیلم ها نگاه کنید تا بی انضباطی اقلیت شهروندان را دریابید. “

آ ارزیابی تا حدی توسط رهبر PD به ارس رقابت کردجوزپه لوپو می گوید: “درست است ،” هنوز اقلیتی از شهروندان هستند كه از این قوانین پیروی نمی كنند ، اما ما از رئیس جمهور منطقه ، كه همچنین به عنوان كمیشنر كوید نیز عمل می كند ، انتظار بیش از كیفرخواست دیگری داریم. ادامه دهید. “” افسر وظیفه دیگر “را به تلاش برای پنهان کردن ناکارآمدی خود متهم کرد.”

در همین حال ، طرح از واکسیناسیون علیه کوید در سیسیل و آنجلو آلیکو ، مدیر کل ASP راگوسا گفت که “برای جلوگیری از اتلاف بیشتر ، به همه اخطار داده می شود” ، حتی افراد موذی ادعا شده که این دوز را مصرف کرده اند ، حتی اگر در لیست نباشد.

در عوض ، انجمن مصرف کنندگان Codacons در حال ایجاد هشدار “شغال” در برخی از بخشهای Covid بیمارستانهای سیسیلی است که برای اقوام بیماران بستری در بیمارستان نیز غیرقابل دسترسی است ، اما به نظر می رسد که آنها به طور فزاینده ای به قلمرو سارقانی بی پروا تبدیل می شوند که “ایمان را می دزدند” ، تلفن های همراه و انواع مختلف اشیا precious گرانبها ، متعلق به بیماران “.

سرانجام ، اثر کووید در جشن Sant’Agata می افتد: برای حامی کاتانیا در روزهای اصلی (3 ، 4 ، 5 و 12 فوریه) در کلیسای جامع مراسم مذهبی بدون ایمان و بدون صفوف برگزار می شود. هیچ رویداد عمومی وجود ندارد ، اما همه چیز را می توان در کانال های اجتماعی ، فیس بوک و یوتیوب ، از اسقف اعظم دنبال کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.