ویروس کرونا در سیسیل ، داده ها پایین است ، اما دارای یک قفل تاریک است: جنجال سیاسی

[ad_1]

داده های روزانه Covid-19 در سیسیل در حال کاهش است: 1230 نتیجه مثبت جدید با 21609 تامپون تیمار شده با فرکانس 5.7٪ مقایسه می شود. این جزیره از نظر آلودگی بین مناطق ، از مکان دوم به پنجم می لغزد. قربانیان در 24 ساعت گذشته 28 نفر هستند.

پس از رونق بهبودی دیروز ، کل نتایج مثبت مثبت 46898 نفر با افزایش 191 مورد است (2،269). یک هزار و 657 بستری در بیمارستان ها وجود دارد که 17 مورد کمتر از دیروز است که 221 مورد تحت مراقبت های ویژه ، 6 مورد بیشتر از روز گذشته است

ولی کاهش داده ها باعث کاهش تمرکز نمی شود. و رئیس منطقه سیسیلی ، نلو موسومچی ، هشدار می دهد و در صورت نتایج هنوز منفی ، نه تنها باقی ماندن سیسیل به عنوان یک منطقه قرمز ، بلکه احتمال خطر وجود دارد قفل محدود کننده قوی ، “مانند بهار گذشته”.

فرماندار گفت: “ما نگران هستیم ، كه حق زندگی در اولویت است و اگر بیماری تا پایان ماه فروكش نكند ، با توافق با دولت ملی اقدامات محدود كننده دیگری نیز انجام خواهیم داد و جلوگیری از مسدود كردن بهار گذشته را نیز منتفی نمی دانیم.” بسیار نگران است زیرا سیسیلی ها جدی بودن لحظه را درک نکرده اند: فقط به عکس ها و فیلم ها نگاه کنید تا بی انضباطی از اقلیت شهروندان را درک کنید. “

آ ارزیابی تا حدی توسط رهبر PD به ارس رقابت کردجوزپه لوپو می گوید: “درست است ، هنوز اقلیتی از شهروندان هستند كه از این قوانین پیروی نمی كنند ، اما ما از رئیس جمهور منطقه ، كه همچنین به عنوان كمیشنر كوید نیز عمل می كند ، انتظار بیش از یك گناه دیگر را داریم. “افسر وظیفه دیگر” که سعی در پنهان کردن ناکارآمدی خود داشت.

در همین حال ، طرح از واکسیناسیون علیه کوید در سیسیل و آنجلو آلیکو ، مدیر کل ASP راگوسا گفت که “برای جلوگیری از اتلاف بیشتر ، به همه اخطار داده می شود” ، حتی افراد حیله گر ادعا شده از این دوز ، حتی اگر در لیست ها نبودند.

در عوض ، انجمن مصرف کنندگان Codacons در برخی از بخشهای Covid بیمارستانهای سیسیلی هشدار “شغال” را راه اندازی کرده است که برای اقوام بیماران نیز غیرقابل دسترسی است ، اما به نظر می رسد که به طور فزاینده ای به قلمرو سارقانی بی وجدان تبدیل می شوند که “ادیان و دزدیها را می دزدند” انواع تلفنها و اشیا precious گرانبها که توسط بیماران در دست است. ‘

سرانجام ، اثر کووید در جشن Sant’Agata می افتد: برای حامی کاتانیا در روزهای مهم (3 ، 4 ، 5 و 12 فوریه) مراسم های مذهبی در کلیسای جامع بدون مrsمن و بدون موکب برگزار می شود. هیچ رویدادی عمومی وجود ندارد ، اما همه چیز را می توان در کانال های اجتماعی ، فیس بوک و یوتیوب ، از اسقف اعظم دنبال کرد.

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *