ویروس کرونا در انگلیس ، رکورد جدیدی از عفونت و بیش از 1000 مرگ در 24 ساعت است

[ad_1]

یک رکورد مطلق جدید در مورد مرگ و میر و عفونت از Covid در انگلستانمبارزه با گسترش ویروس های ویروس کرونا که در هفته های اخیر ظهور کرده اند. طبق اطلاعات امروز ، در 24 ساعت گذشته 62322 مورد (البته از حدود 500،000 تامپون) و 1041 مورد مرگ ثبت شده است.

دیروز ، دولت بر اساس آماری که از سوی Istat انگلیس منتشر شد ، تخمین زد که فقط در هفته بین 27 دسامبر تا 2 ژانویه ، 2٪ از کل جمعیت (بیش از یک میلیون نفر) به Covid آلوده شده اند. سهمی که حتی در هر 30 نفر ساکن لندن به یک نفر افزایش می یابد ، حدود 3٪.

اینها اعدادی هستند که بیش از قله های روزانه ساخته شده در بهار ، در طول موج اول همه گیر هستند. در حالی که تعداد افراد بستری در بیمارستان های پادشاهی نیز در حال افزایش است ، به طور پیوسته بیش از 3000 نفر در روز در هفته گذشته ، با تهدید فزاینده ازدحام جمعیت در بخش های مختلف و نسبت بستری شدن در بیمارستان Kovid به حدود 30٪ از کل بیماران در بیمارستان ها در بیمارستان افزایش می یابد کشور.

پس از چند روز گذشته ، این جزیره برای پیشی گرفتن از ایتالیا در اروپا به عنوان کشوری با بیشترین تعداد مرگ ویروس کرونا از زمان شروع وضعیت اضطراری: 77،346 در برابر 76،877 بازگشت. با این حال ، از نظر جمعیت ، بلژیک ، اسپانیا و ایتالیا همچنان مرگ و میر کلی بیشتری نسبت به کوید از انگلیس دارند..

© کلیه حقوق محفوظ است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.